Yapı Kredi kart başvurusu nasıl onaylanır?

umutk830

Hectopat
Merhaba Yapı Kredi'ye görüntülü görüşmeyle müşteri oldum. World kart başvurusu yaptım ret verdi. "kredi karti talebinize yasal duzenlemeler geregi limit tahsis edilememistir. Gelirinizi kira, mevduat vb. ek gelirlerinizle guncelleyerek yeniden basvuruda bulunabilirsiniz. 7 gun icinde diger bankalardaki kartlarinizin borcunu odeyip kartlarinizi kapatmaniz halinde basvurunuz yeniden degerlendirilecektir. Dilerseniz gelir beyani zorunlulugu olmadan bankamizdaki varliklarinizi teminat gostererek, teminatli kredi kartina subelerimizden basvurabilir, mevduatiniz degerlenirken world dunyasinin firsatlarindan da yararlanabilirsiniz." diye mesaj geldi.

Benim 4 kartım var Garanti BBVA bonus ve bonus genç limit 2500 TL ortak limit, İş Bankası maximum 2000 TL, Halkbank paraf 10800 TL, QNB Finansbank Enpara 20000 TL limit var. Findeks kredi notum 1284. şu an çalışmıyorum. SGK GSS prim borcu ödüyorum. Annem emekli çalışıyor babam çalışıyor sigortalı. Düşük limitli de olsa başvuru yapmak istiyorum. Yapı Kredi'de kart başvurusu nasıl onaylanır? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı