Kredi Kartı Çalan Hacker

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Arkadaşlar görüyor musunuz? Ne kadar iyi hekır abilerimiz var. Kendileri paraları kullanmak yerine bize satmaya çalışıyorlar. (!)

@Hielah çalıntı kart satıcısının Instagram ismini vb. alıp reklam yapar gibi paylaşmış burada. Amacı uyarmaksa mozaikleyip öyle yüklesin. Silinmesi iyi olur.

Hocam, arkadaşın böyle bir niyeti olduğunu düşünmüyorum. Adam mozaiklemeye üşenmiştir direkt atmıştır foruma.

Hocam, arkadaşın böyle bir niyeti olduğunu düşünmüyorum. Adam mozaiklemeye üşenmiştir direkt atmıştır foruma.

Bunlardan onlarcası yüzlercesi karşına çıkıyor Instagram'da zaten yeni bir olay değil. Hem dolandırıcının ismini verip mi uyarıyor? Güvenli olmayan siteye kart bilgilerini girmeyin der olur biter.

50 lira 100 lira tamah ediyor ama 8 bin TL 10 bin tlik kartları kendi kullanmıyor başkalarına kakalamaya çalışıyor ve buna inanıp sözde DM yoluyla bilgisayar aldım diye mesaj atıyorlar kurgu ve algıdan başka hiçbir şey değil Z kuşağı dedikleri bu olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı