Kredi Kartı Çalan Hacker

Buradaki konsolda ne yazıyor? Kendisi paylaşmış. Pek gerçek olduğunu sanmıyorum.
Screenshot_20200928-214204_Instagram.jpg

Adını göstermemin sebebi bu kişiyle itibar etmemeniz.

Niyetin iyi olabilir moderatöre de sordum ama kendi görüşümü bildireyim. Kafası pek çalışmayan birisi görüp "oğlum şu adam kredi kartı satıyormuş hemen alalım" diye gider zor yoldan öğrenir. Hakettiğini bulmuş olur ama ismin üzerine bir çizik atsan daha iyi olurdu biliyorsun saf çok. Çünkü Google'da arayan birisi bile görecek bu konuyu.

Şimdi ben beyaz kadın ticareti yapan onion uzantılı siteleri "sakın girmeyin" diye paylaşsam nasıl olur. Bu da o tarz işte.

Niyetin iyi olabilir moderatöre de sordum ama kendi görüşümü bildireyim. Kafası pek çalışmayan birisi görüp "oğlum şu adam kredi kartı satıyormuş hemen alalım" diye gider zor yoldan öğrenir. Hakettiğini bulmuş olur ama ismin üzerine bir çizik atsan daha iyi olurdu. Çünkü Google'da arayan birisi bile görecek bu konuyu.

Şimdi ben beyaz kadın ticareti yapan onion uzantılı siteleri "sakın girmeyin" diye paylaşsam nasıl olur. Bu da o tarz işte.
Eğer moderatörler bir sıkıntı gördüyse değişebilirim. Fakat benim amacım bu kişiyle hiç bir şekilde konuşmamanız.

Eğer moderatörler bir sıkıntı gördüyse değişebilirim. Fakat benim amacım bu kişiyle hiç bir şekilde konuşmamanız.

Yok sordum onlar da "dolandırıcının adı bilinirse daha iyi olur" dediler. Bu sadece benim görüşüm. Gerçi sen de haklısın, niyetin iyiymiş ben fazla tepki de vermiş olabilirim.

Kendisinin çaldığı falan yok. Bazı forumlarda görüyor ve satmaya kalkıyor. Ki kartlar size ulaşana kadar zaten limitleri 0'lanmış olur. Arkadaş da büyük ihtimalle 15 yaşında falandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı