Kredi kartı ile araç alımında fiyata faiz konuyor mu?

TahaYigit00

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir motor alacağım nakit fiyatı 112.500 kredi kartı fiyatı ise 126.400 12 ay taksit ile alsam banka faiz koyuyor mu? Adama sordum banka faiz koymuyor dedi. Bu işler nasıl işliyor? Bilmediğim için soruyorum teşekkürler.

Merhaba. Ben bir motor alacağım nakit fiyatı 112.500 kredi kartı fiyatı ise 126.400 12 ay taksit ile alsam banka faiz koyuyor mu? Adama sordum banka faiz koymuyor dedi. Bu işler nasıl işliyor? Bilmediğim için soruyorum teşekkürler.

Motor da değişen bir şey var mı bilmiyorum. Başka alışverişlerde olduğu gibi, borcunu geciktirmediğin sürece faiz işlememesi lazım.

Normalde taksitle alışveriş yaptığında, para belirlediğin taksit sayısına bölünür, her ay ekstrene yansır.

Yazıda bir şeyi kaçırmışım. Kredi kartı ile alımda 120bin değil mi? Taksit yaptığında değil? Eğer böyle ise taksit yaparsan fiyat artabilir. Örnek veriyorum; Şu attığım resim bir bilgisayar kasasının taksitle alındığında, taksit üzerine artan fiyat farkı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Eğer markanın vade farksız taksit kampanyası varsa (RKS, CFMOTO gibi) vade farksız satan yerler de olur mutlaka. Eğer bu şekilde vade farkıyla satıyorlarsa sanki motor 126.400 liraymış gibi 12 eşit taksitte ödersiniz.

Motor da değişen bir şey var mı bilmiyorum. Başka alışverişlerde olduğu gibi, borcunu geciktirmediğin sürece faiz işlememesi lazım.

Normalde taksitle alışveriş yaptığında, para belirlediğin taksit sayısına bölünür, her ay ekstrene yansır.

Yazıda bir şeyi kaçırmışım. Kredi kartı ile alımda 120bin değil mi? Taksit yaptığında değil? Eğer böyle ise taksit yaparsan fiyat artabilir. Örnek veriyorum; şu attığım resim bir bilgisayar kasasının taksitle alındığında, taksit üzerine artan fiyat farkı.

Hocam motor sıfır adama sordum vade farkı var mı diye yok dedi bir şey daha sormak istiyorum kredi kartı dışında taksitle nasıl alabilirim senet vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı