Kredi kartı ile başka kredi kartı borcu ödenebilir mi?

omerkandemir

Kilopat
Yer
Chicago
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Vector GP66 (12UHSO-673)
Meslek
Lisans Öğrencisi
Selamlar, Ziraat Bankası kredi kartım var. Bir arkadaşımın Akbank kredi kartı var. Ben kendi kredi kartı limitimden arkadaşımın kredi kartı borcunu ödeyebiliyor muyum? Teşekkürler.

Eğer banka sana faizli nakit çekimi olan bir limit verirse ondan nakit çekerek ona verebilirsin. Böyle böyle döndürürsün ama faiz yapar.
O dediğin olayı bilmiyorum,olur heralde.

1000 lira limitim var arkadaşın 800 lira borcu var ben ödeyeceğim mümkün mü?

İş Bankası'nda böyle bir işlem yapma şansınız var ama, Akbank ve Ziraat Bankası için bilgim yok ancak bilgiyi mobil şubeden veya internet şubeden edinebilirsin.

Selamlar, Ziraat Bankası kredi kartım var. Bir arkadaşımın Akbank kredi kartı var. Ben kendi kredi kartı limitimden arkadaşımın kredi kartı borcunu ödeyebiliyor muyum? Teşekkürler.

Kredi kartı limitini kullanarak nakit avans alabilirsin. Faizi oldukça yüksek ve tehlikeli bir harekettir. Nakit avansa faizli taksit ödemek yerine kredi kartı borcunu yapılandırarak borç ödemesi yapmak daha mantıklı.

Şu an da telefonuma erişimim yok ziraat mobil kullanan birisi menüden böyle bir seçenek olup olmadığına baksa da beni bilgilendirse keşke

Geri
Yukarı