Kredi kartı kullanıyor musunuz?

Kredi kartı kullanıyor musunuz?

• Evet, kullanıyorum.

• Hayır, kullanmıyorum.

• Yaşım tutmadığı için kullanamıyorum.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@ZCPS21 yanlış hatırlamıyorsam banka çalışanlarına promosyon gibi bir şey verildiği için zorla kart vermeye çalışıyorlar. Bir de kart iptalinde türlü türlü imkanlar sunup kartınızı iptal ettirmemeniz için uğraşıyorlar.
Muhtemelen öyledir ama dediğim gibi bana ters geliyor, sahip olmadığım parayı harcamak bana mantıklı gelmiyor.

Yaşım tutsa bile kullanmam. Çünkü banka kartı gayet yetiyor, borç yapmayı sevmem.

Yapı Kredi'ye borçlanıyoruz bu sefer.

Çünkü banka kartı gayet yetiyor, borç yapmayı sevmem.

Türkiye'de TL ile borçlanmaktan güzel şey yok. Borcum var diye korkmayın üzerinde malın yoksa yüz yıl geçse alamazlar, sen canın ne zaman isterse o zaman ödersin.

Genel bir anket konusu açmak istedim. Ankete katılmayı unutmayın. Normalde konuyu "Kredi Kartı ve Bankalar" kategorisinde açacaktım fakat o kategoride anket özelliğinin olmadığını gördüm. Anket özelliği olmadığı için bu kategoride açmaktayım. Soru üstte de olduğu gibi çok basit: Kredi kartı kullanıyor musunuz? İsterseniz kullanmanızın ya da kullanmamanızın sebebini yorumlardan belirtebilirsiniz. Sevgilerle!
Nakit paraya karşıyım :D Çok acil durumlar olur diye 3-5 tutuyorum yanımda onun dışında tüm param kredi kartımda oluyor. Zaten 3 adet kartım var. Birisi alışveriş, diğer internet için, bir diğeri ise birikim falan için. Yakında tek karta düşüreceğim, diğerlerini kıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı