Kredi kartı limit artırmak için başka bankayı kullanmak

hs5hbmTX9i9QjVb

Femtopat
Daha fazla  
Turkiyede toplam kredi karti limitim 5000tl. Bunu 25000tlye cikarmak istiyorum. Ama gelirim olmadigi icin bankalar buna sicak bakmiyor. Birikimim var belgeleyim diyorum fakat yardimci olmuyorlar. Baska bir ulkedeki kredi karti limitim 10000usd. Bu kartlarin ekstrelerini sunsam bir ise yarar mi? Bu bankalar bana kac yildir guvenmis yuksek limit vermis gostermek icin. Veya gelirsiz limitimi nasil yukseltebilirim?

Genellikle birikime göre değil de aylık gelire ve mevcut kredi kart limitlerinize göre kart limiti belirlenir. Birikiminiz banka hesabınızdaysa o bankadan nakit blokajlı olarak limit talep edebilirsiniz bir ihtimal o şekilde yardımcı olabilirler.

Genellikle birikime göre değil de aylık gelire ve mevcut kredi kart limitlerinize göre kart limiti belirlenir. Birikiminiz banka hesabınızdaysa o bankadan nakit blokajlı olarak limit talep edebilirsiniz bir ihtimal o şekilde yardımcı olabilirler.
Nakit blojakli limit ne demek? On odemeli / prepaid kart gibi bisey mi?

Nakit blojakli limit ne demek? On odemeli / prepaid kart gibi bir şey mi?

Şöyle örnek vereyim: Diyelim ki hesabınızda 100.000TL var siz 25.000TL limitli kart istiyorsunuz. Hesabınızdan 25.000TL blokeye alınıyor ve 25.000TL limitli kredi kartı veriliyor. O blokede olan 25.000TL'yi kredi kartını kapatana kadar kullanamıyorsunuz.

Şöyle örnek vereyim: Diyelim ki hesabınızda 100.000TL var siz 25.000TL limitli kart istiyorsunuz. Hesabınızdan 25.000TL blokeye alınıyor ve 25.000TL limitli kredi kartı veriliyor. O blokede olan 25.000TL'yi kredi kartını kapatana kadar kullanamıyorsunuz.
Tesekkurler acikladiginiz icin, bunu cogu banka yapiyor mudur? Yoksa cok spesifik birsey mi?

Geri
Yukarı