Kredi kartı limitini arttirmak

limpeex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 3 ay önce işe girdim ve yeni reşit olduğumdan dolayi Yapı Kredi'den kredi karti cikarttim. Limitim 2000 TL olarak geldi baslarda zaten hiç harcamadim. Harcamaya basladigimda harcayip oduyordum limiti sonra 3 ay bu sekilde çalışarak kullandim. 3 aydir limitimi artirmaya çalışıyorum ama bir türlü artmiyor. Tanıdığıma sordum maaş bordromla gidersem limit artisimi yapacağımı soyledi. Yaklasik 14.000 TL gelirim var ve ilk maas bordromla subeme gittim kadin bana ilk 6 ay limitimi artiramayacagimi soyledi. Ben de hiç irdelemedim ciktim subeden. Telefon almam lazim ve ne yazik ki parayi bir türlü denklestiremiyorum bu yuzden taksitli bir sekilde telefon almam gerek ama ne yapacsgim bilmiyorum rica etsem bana rehberlik eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İş Bankası’na bir bakın isterseniz gelir belgesiyle güzel limit tanımlayabilir. Yapı Kredi arttırmıyorsa gelir bilgilerinde beğenmediği bir durum olabilir o sebeple yapıyor olabilir. Başka bir bankadan daha kolay çözersiniz.

İş Bankası’na bir bakın isterseniz gelir belgesiyle güzel limit tanımlayabilir. Yapı Kredi arttırmıyorsa gelir bilgilerinde beğenmediği bir durum olabilir o sebeple yapıyor olabilir. Başka bir bankadan daha kolay çözersiniz.
garantiye kart başvurusu yaptım direkt geldi bugün gitsem olur mu şubesine limit artırımı için

İş Bankası fazla limit veriyor dene istersen. Ben işsizim ve sadece 40 günlük sigortam var. Bana önce 19K limit verdiler bir kaç ay sonra 23K'ya çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı