Kredi Kartı Ödeme Fişi Başkasının Eline Geçerse Ne Olur?

Phraser

Hectopat
Merhaba, bir yemek siparişi için kredi kartımla temassız olmayan şekilde ödeme yaptım. Kurye arkadaş bana verdiği bilgi fişini talep etti ben de boş bulunup tabii alabilirsiniz dedim. Bu fiş kötü niyetli kişilerin eline geçerse sorun yaşar mıyım? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kuryeyim. Pos'lardan nefret ediyoruz. Genelde hep sorun çıkarırlar. Ya çekmezler ya bize ait olan fişi vermezler. Çalıştığımız işletmeye fiş verebilmek için istiyoruz. Fiş ile herhangi bir şey yapılamaz. Sadece yapılan alışverişin dokümanıdır.

Hocam fişle kötü niyetli ne yapılabilir :) en basitinden alışveriş yaptığınız yerlerde bile bir fişi size diğerini kendilerine saklıyorlar.

Merhaba, bir yemek siparişi için kredi kartımla temassız olmayan şekilde ödeme yaptım. Kurye arkadaş bana verdiği bilgi fişini talep etti ben de boş bulunup tabii alabilirsiniz dedim. Bu fiş kötü niyetli kişilerin eline geçerse sorun yaşar mıyım? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Bu kadar paranoyak olmayın, fiş ile hiçbirey yapılamaz.

Üniversitede bir arkadaşım vardı. Her yemek söylediğimizde fişi alır telefon numarasını yırtar, yırttığı telefon numarasını ayrı imha eder, üstünde telefon numarası olmayan fişi paramparça eder onu apayrı imha ederdi. Hiç de üşenmezdi yapardı her seferinde.
Aklıma o geldi. Hiç bir şey olmaz. Altı üstü fiş.

Üniversitede bir arkadaşım vardı. Her yemek söylediğimizde fişi alır telefon numarasını yırtar, yırttığı telefon numarasını ayrı imha eder, üstünde telefon numarası olmayan fişi paramparça eder onu apayrı imha ederdi. Hiç de üşenmezdi yapardı her seferinde.
Aklıma o geldi. Hiç bir şey olmaz. Altı üstü fiş.
O kadar uğraşacağına çakmak tutsaymış daha kolay olurmuş. O fişler ısınınca siyah mürekkep ortaya çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı