Kredi kartı olmadan bir IBAN adresine para göndermek mümkün mü?

İninal hesabı açtım arkadaşlar. Yarın kart alıp göndereceğim adrese iban olarak göndereceğim parayı. Papara 14 yaşa açılıyor mu bu arada? Ve ininal'de mesela atıyorum kwai diye bir uygulama var millet bundan para falan kazanıyormuş, her ne kadar inanmasam da para gönderme sıkıntısı falan çeker mi o program?

Unutmayın, ininal her ay hesabınızda en az 2 TL bulunduğunda en az 2 TL kullanım ücreti alır.
Evet yeni öğrendim, içine 100 tl atıp parayı atıp kalan parayı bir atm'den falan çekebilirsem çekip kartı sileceğim. Mümkün mü öyle bir şey?

Yapacağım şeyler şu şekilde olacak :

1. Kartı çıkar
2. 100 TL yükle
3. işlemi gerçekleştir
4. Kalan var ise bir ATM'den çek
5. Kartı hesabından ayır/sil
6. Hesabı komple sil

Evet yeni öğrendim, içine 100 tl atıp parayı atıp kalan parayı bir atm'den falan çekebilirsem çekip kartı sileceğim. Mümkün mü öyle bir şey?

Yapacağım şeyler şu şekilde olacak :

1. Kartı çıkar
2. 100 TL yükle
3. işlemi gerçekleştir
4. Kalan var ise bir ATM'den çek
5. Kartı hesabından ayır/sil
6. Hesabı komple sil
Yalnız haberiniz olsun, para yatırırken de çekerken de işlem ücreti alıyor. Ayrıca hesap silme ve kart iptal etme mümkün. İşinize yarayabilecek linkleri aşağıya bırakıyorum.

NOT: Kart iptal etmeyle ilgili bilgi içeren site yasakmış. O yüzden orada yazan bilgiyi ben size direkt olarak söyleyeyim. Ya 0850 311 7701 numaralı müşteri hizmetlerinden kapattıracaksınız, ya da bu aşamaları takip ederek kapatacaksınız (bu yöntem güncel olmayabilir):

1. ininal sitesine veya ininal uygulamasına giriş yapın.
  2. Solda bulunan menüden Kartlarım bölümüne tıklayın.
  3. Kartlarım menüsünde kayıtlı kartlarınız listelenecek. Buradan kapatmak istediğiniz kartın yanındaki Kart hareketleri linkine tıklayın.
  4. Kartı Kapat linkine tıklayın.
  5. Bu aşamadan sonra güvenliğiniz için sistem senden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri sisteme girmelisiniz.
  6. Bu aşamadan sonra kartınız işleme kapatılacaktır.

İninal aldım, 10tl attım hesapta şu an 8 tl var. 2tl kesiyormuş.

18 yaşından küçüğüm diye bankaya transfer yapamıyorum ne yazık ki. Başka ininal kullananlara gönderebiliyorum sadece..

Yeni konular

Geri
Yukarı