Kredi Kartı Olmadan Oyun Alma

Twojen

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Off :( Şu oyunu almayı o kadar çok istiyorum ki fakat paypal hesabım yok 18 yaşından küçüğüm ve kredi kartım yok. :(

Off :( Şu oyunu almayı o kadar çok istiyorum ki fakat paypal hesabım yok 18 yaşından küçüğüm ve kredi kartım yok. :(

Paybyme alın. Ön ödeme yok, karta para yüklerken ekstra ücret kesimi yok. Yaş sınırı yok. Henüz Playstore dan alışveriş seçeneği yok. Ama yakında oda eklenir.

Paybyme
Nerelerde harcama yapılır?

Arkadaşım paybyme cart sipariş et bedavadır. Deniz bank ATM'lerinden paranı yükle o kart ile Steam, Origin, uPlay'den alış veriş yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki teşekkür ederim. Buna en düşük ve en yüksek ne kadar yükleye biliyoruz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturalı ve faturasız telefon ile de satın alınabiliyor ttnetplaystore dan. Ama bu şekilde benim gibi satın alıp günlerce oyunu indirmeyle uğraşmanı tavsiye etmiyorum. Ve ben artık programa oyuna falan para vermeye tamamen karşıyım. Çünkü parasını verip aldığın oyunda bile bir ton sorun yaşıyorsun. Kısacası paranla rezil oluyosun.

Bu kartı deniz bank ATM'sine tak sonra şifreni gir daha sonra para yükle butonuna bas işlemi tamamla para yüklemek için bir bölüm açılacak oraya 2000 TL'ye kadar para yükleye biliyorsun.Fakat dikkat et yüklediğin parayı çekemiyorsun alacağın oyun kaç lira ise o kadar para yükle bende bu karttan var. Origin'den ve Steam'dan alışveriş yaptım hiç sorun çıkmadı umarım yardımcı olmuşumdur.

Bu cevabım'da Mohikans arkadaşımıza.Paranla hiç bir zaman rezil olmazsın bir sorun var ise çözülür bu sorun sadece sende değil bir çok kişide yaşanır.Korsan oyun indirip sorun çıktığında birinden yardım istedin diyelim sana sordu korsan'mı diye orada doğru cevabı verirsen asıl rezillik odur hakkını vererek malını almalısın ki sorunun olduğunda herkes'den yardım isteye bilesin anlata bildim mi.

Bu kartı deniz bank ATM'sine tak sonra şifreni gir daha sonra para yükle butonuna bas işlemi tamamla para yüklemek için bir bölüm açılacak oraya 2000 TL'ye kadar para yükleye biliyorsun.Fakat dikkat et yüklediğin parayı çekemiyorsun alacağın oyun kaç lira ise o kadar para yükle bende bu karttan var. Origin'den ve Steam'dan alışveriş yaptım hiç sorun çıkmadı umarım yardımcı olmuşumdur.

Bu cevabım'da Mohikans arkadaşımıza.Paranla hiç bir zaman rezil olmazsın bir sorun var ise çözülür bu sorun sadece sende değil bir çok kişide yaşanır.Korsan oyun indirip sorun çıktığında birinden yardım istedin diyelim sana sordu korsan'mı diye orada doğru cevabı verirsen asıl rezillik odur hakkını vererek malını almalısın ki sorunun olduğunda herkes'den yardım isteye bilesin anlata bildim mi.
Peki teşekkür ederim. Dün sipariş ettim. Fakat kartım nerede deyince GSM bulunamadı diyor. Umarım 1 hafta içinde gelir, gelmezse İninal da alabilirim. Yardımın için teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı