Kredi kartı tavsiyesi

• Konuyu başlatan tNcr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 3B

tNcr

Kilopat
Daha önce kredi kartı kullanmadım. Evde bir tane vardı ama birileri karttan para çekmişler kapattırdık. Sonra İninal kart almıştım alacaklarımı almama yetiyordu. Ing ile olan sözleşme bitmiş yüklerken para istiyormuş. Yaşım 24 çevremde Ziraat, Halkbank, TEB, QNB, Finasbank, Garanti ATM'leri var, aynı ininal gibi gidip para yatırıp kullanabileceğim kullanmadığım zamanda pasif hale getirebileceğim bir kart var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taksitli alışveriş gibi bir düşünceniz yoksa enpara.com'un bankamatik kartı işinizi görecektir. Henüz ödeme konusunda sıkıntı yarattığı bir site olmadı.

Papara kullanabilirsiniz. Adınıza sözleşmeli kart istiyorsanız uygulama üzerinden 10 TL ye siparişini veriyorsunuz (Parayı bankamatikten yüklemeniz gerek başka bir kartla sipariş veremiyorsunuz). İninal gibi isminize özel olmayan sadece numaralı kart istiyorsanız hepsiburada n11 gibi sitelerde bulunuyor zaten. Detayları sitesinden inceleyebilirsiniz.

Taksitli alışveriş gibi bir düşünceniz yoksa enpara.com'un bankamatik kartı işinizi görecektir. Henüz ödeme konusunda sıkıntı yarattığı bir site olmadı.

Taksit gibi durumlarım yok. Parayı yüklerken veya aylık bir ücret talep ediyor mu

Papara kullanabilirsiniz. Adınıza sözleşmeli kart istiyorsanız uygulama üzerinden 10 TL ye siparişini veriyorsunuz (Parayı bankamatikten yüklemeniz gerek başka bir kartla sipariş veremiyorsunuz). İninal gibi isminize özel olmayan sadece numaralı kart istiyorsanız hepsiburada n11 gibi sitelerde bulunuyor zaten. Detayları sitesinden inceleyebilirsiniz.

Aylık ücret var mı acaba.

Enpara ve CEPTETEB kredi kartlarından şaşmayın arkadaşlar. Enpara 6 ayda bir 100 TL veriyor, CEPTETEB'in de ara sıra güzel kampanyaları oluyor. Aidatları vs. yok. (Cepteteb alıyor ama THH ile geri alıyorsunuz 1 ay içerisinde)

Taksit gibi durumlarım yok. Parayı yüklerken veya aylık bir ücret talep ediyor mu

Herhangi bir konuda herhangi bir ücret kesimi yok. EFT/Havale bedava. Arkadaşın da dediği gibi kredi kartınızla düzenli ödeme yaparsanız "aidat" veriyor. Hesap işletim ücreti vs. zaten yok.

Aktif olarak kullandığım banka normalde Ziraat, fakat EFT ve Havale ücreti alıyorlar (bir süre almadılar sebebini bilmiyorum). Enpara'yı çok sık kullanmamama rağmen aşağıdaki gibi bir bilanço görünüyor hesabımda.

Sonuçta babamın şirketi değil karar sizin fakat ben memnunum 🙂

Hatta dün acil nakite ihtiyacım oldu, öncesinde enpara'dan 8800 TL krediniz hazır diye bildirim gelmişti. Ziraat Bankasına kredi çekmek için gittim (her zaman oradan çekiyorum). Ne kadar inandırıcı olur bilmiyorum fakat orada "Bireysel Müşteri" sırası beklerken enpara.com android uygulamasından kredi başvurusunda bulundum, toplamda her şeyi onaylamam, e postaların gelmesi vs. 5 dakikamı aldı almadı 2400 TL hesabıma geçti direk 🙂

Dosya Ekleri

• enpara ücretler.PNG
    enpara ücretler.PNG
    6,9 KB · Görüntüleme: 77
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı