Kredi kartı varken Papara Black kart kullanmak mantıklı mı?

ValiBey36

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF İşlemci
INNO3D GTX 1650 GDDR6 Ekran Kartı
Biostar A302M Anakart
500GB SEAGATE HDD+PATRİOT BRUST 240GB SSD
2x8GB Crucial 3000MHz CL15 RAM
LG 22MK400H Monitör
Meslek
Öğrenci
VakıfBank ek kart olarak bir kredi kartına sahibim, Papara Black Card istemiştim, basılmış kuryeye verilecek. Hangisini kullanmak daha mantıklı?

Şahsen Spotify, Youtube gibi platformlar için Papara kullanıyorum. Kredi kartında para transferi daha rahat geldiği için genel olarak kredi kartı kullanıyorum. Tercih meselesi tabi.

Bir papara kullanıcısı olarak cidden her şeyi karşılıyor. Banka kartından farksız tek sorun farklı banka kartlarından size para atılamaması IBAN sistemi yok sadece papara numarası ile atabiliyorsunuz fakat kartın üstünde kendi adınızın yazması gerekiyor o biraz saçma.

Yanlış bilgi
Ek hesaptan harcamıyorsan ikisinin arasında bir fark yok ama Papara'da Black Card'da 500 TL'den sonra para yatırma ve çekme ücreti kesiyor(2 TL'lik kesinti).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize cevaplarınız için sağolun,Cashback ve küçük çaplı para çekme ihtiyaçları için papara kullanırım,kredi kartından para çekmek biraz sıkıntılı biliyorsunuz.Onun dışında kredi kartı.

Papara'nın en sevdiğim özelliği temassız ödeme sırf onun için Papara kullanıyorum ek olarak Spotify, Steam, YouTube, Netflix gibi uygulamalarda cashback yapması da güzel bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı