Kredi kartına iade nasıl olur?

CC76

Kilopat
Merhaba. 2 gün önce kredi kartı ile satın aldığım, 1 taksitini yatırdığım parçayı iade ettim. Normal hesaplarda para iade edilince nakit olarak hesabınız geçtiğini biliyorum ama kredi kartlarında durum nasıl işliyor? Kredi kartı borcunu aynı hesabın banka hesabından ödemiştim. İade kredi kartına yapılınca nakit olarak mı geliyor? Bilgisi, tecrübesi olan yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba. 2 gün önce kredi kartı ile satın aldığım, 1 taksitini yatırdığım parçayı iade ettim. Normal hesaplarda para iade edilince nakit olarak hesabınız geçtiğini biliyorum ama kredi kartlarında durum nasıl işliyor? Kredi kartı borcunu aynı hesabın banka hesabından ödemiştim. İade kredi kartına yapılınca nakit olarak mı geliyor? Bilgisi, tecrübesi olan yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Kredi kartı limitin artar nakit para gelmez.

Para karta iade olur. Ödenenmiş taksitlerden düşer eğer ödeme yaptıysanız kartın limiti açılır. Sonrasında müşteri hizmetlerinden hesabınıza iadesini isteyebilirsiniz.

Hocam konuma mesaj atamıyorum, 100 mesaja ulaşamadığım için. Bugün İncehesap'ı aradım, kişiye özel hazırlandığı için iade edemezsiniz diyorlar. Kargoyu teslim almazsam iade olur mu sizce?
Kişiye özel hazırlandıysa teslim almaktan başka seçeneğin yok. Kargoyu almasan bile kargo iade olur ancak incehesap ücret iadesi yapmaz.

Ne aldınız? Kişiye özel hazırlanma durumu varsa iade olmaz.
Hazır sistem hocam. Kargoda teslim almazsam iade olmaz mı?

Kişiye özel hazırlandıysa teslim almaktan başka seçeneğin yok. Kargoyu almasan bile kargo iade olur ancak İncehesap ücret iadesi yapmaz.

Sonuç olarak ürünü teslim almamış oluyorum hocam. Niye ücretin iadesini yapmazlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı