Kredi kartında taksit

Buffy

Hectopat
Arkadaşlar selam. Kredi kartımla ilk defa taksitli işlem yapacağım. Kartım Enpara yani cardfinans olarak geçiyor. 1000 liraya bir araba yedek parçası alacağım. Kaça bölebilirim emin olamıyorum. Bankaya sordum kanunları inceleyin vb. dediler. Baktım bir şey bulamadım. 3 aya bölerlerse güçlük çekiyorum ödemede. En az 6 aya bölebilmem lazım.

Ne yapabilirim tavsiyeniz var mı?

Arkadaşlar selam. Kredi kartımla ilk defa taksitli işlem yapacağım. Kartım Enpara yani cardfinans olarak geçiyor. 1000 liraya bir araba yedek parçası alacağım. Kaça bölebilirim emin olamıyorum. Bankaya sordum kanunları inceleyin vb. dediler. Baktım bir şey bulamadım. 3 aya bölerlerse güçlük çekiyorum ödemede. En az 6 aya bölebilmem lazım.

Ne yapabilirim tavsiyeniz var mı?

En son 6 Aydı, eğer düşürmediler ise, arayıp taksit sayısının hala 6 olup olmadığını sorun.

Hocam, alacağınız yer bilgi verebilir. Sayısını tahmin etmek zor. Mobil ve internet bankacılık ile tek çekim harcamaları taksitlendirilebilir. Orada seçenekleri görebilirsiniz.

İnternetten alışveriş yapacaksan kredi kartı bilgilerini girdiğinde taksit sayısı karşına çıkacaktır. Fiziki bir mağaza vb. yerden alışveriş yapacaksan oradaki çalışanlara danışman daha iyi olur. Yeterli nakit çekim limitin varsa taksitli nakit avansda kullanmak alternatif olabilir fakat taksite göre biraz daha tuzludur kendileri.

Yeni konular

Geri
Yukarı