Kredi kartsız internet üzerinden alışveriş yapılabilir mi?

Daha fazla  
Mesela böyle bir şey mümkün mü?
Bir banka sitesinden hesap açıp hizmet ilanı konularından kazandığım 5-6 TL'yi o hesaba attıktan sonra internetten alışveriş yapılabilir mi?
VP kodu satın alacağım

Bazı yerlerde EFT veya havale ile olabiliyor. Satıcıya kalmış bir durum. Çoğunlukla kredi kartı istiyorlar.

Dediğiniz yeri bilmiyorum.

Kredi kartı ister mi? Veya kredi kartı istemeyen VP satan yerler var mı?
@Glank hocam siz Valorant'ı iyi biliyorsunuz diye sizi etiketledim bir yardımcı olabilirmisiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı ister mi? Veya kredi kartı istemeyen VP satan yerler var mı?
Dediğiniz yeri açamıyorum. Satışlara geçici bir süre ara vermiştir falan diyor. Bu tür oyunlar oynamıyorum. Oynayan arkadaşlar yardımcı olabilir.

@Yener K. hocam peki bir banka hesabı açıp kredi kartı istemeyen sitelerden alışveriş yapacağım
Ama (nereden) bedava bir şekilde banka hesabı açıp internet üzerinden alışveriş yapabilirim?
Mesela: Bankasının sitesinden bir hesap açıyorum ve kredi kartız internetten alışveriş yapıyorum böyle bir banka var mıdır ininal in böyle bir özelliği var mı?

@Yener K. hocam peki bir banka hesabı açıp kredi kartı istemeyen sitelerden alışveriş yapacağım
Ama (nereden) bedava bir şekilde banka hesabı açıp internet üzerinden alışveriş yapabilirim?
Mesela: Bankasının sitesinden bir hesap açıyorum ve kredi kartız internetten alışveriş yapıyorum böyle bir banka var mıdır ininal in böyle bir özelliği var mı?
İninal ile de yapabilirsiniz. Hemen hemen her bankanın uygulaması var. Bazıları EFT ve havale için ücret talep edebilir. Kendim İş Bankası maaş müşterisiyim. Benden ücret almıyorlar. Sizden isteyebilirler. Bunu bilemem.

@Yener K. hocam peki bir banka hesabı açıp kredi kartı istemeyen sitelerden alışveriş yapacağım.

Papara'da hayalet kart özelliği var. Belirlediğiniz miktarı karta giriyorsunuz. Onun haricinde para çekemiyor. Ve sanal kart gibi değil. İlk yaptığınız alışverişten sonra anında kapanıyor. Deneyebilirsiniz. (Hayalet kartı uygulama üzerinden açıyorsunuz.)

Geri
Yukarı