Kredi kartsız taksitli alışveriş nasıl yapılır?

eduP3

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650 Super, Ryzen 5 3600, Gigabyte b450m S2H, 8x2 XPG Ram.
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba. Malum yaz tatilinin gelmesiyle bilgisayarım bozulduğu için büyük bir boşluğun içerisindeyim. Şu sıralar bilgisayar almak istiyorum. Fakat annemim kredi notu zamanında babamla ayrılırken babamın batan şirketin borçlarını annemin kartıyla yapmasından dolayı biraz düşük. Son yıllarda hiçbir borç veya geciktirme yapmamasina rağmen kredi çekemiyor. Ayni zamanda kredi karti da alamıyor. Alsa da limiti cok düşük oluyor. Ben de bu yüzden kredi kartsız taksitle PC alabileceğim bir yer arıyorum. Eğer varsa bildiğiniz önerebileceğiniz yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek bilgim yok ama evkur gibi yerlerde senetle satarlar belki. Evkurda bilgisayar var mıdır acaba gerçi, bilmiyorum. 10 senedir gitmediğim bir yer.

Acayip faiz yüklüyorlar ve çok dengesiz bilgisayarlar oluyor, o yüzden bu yıl idare edecek 700-1000 lira bandında ucuz ikinci el bir sistem toplayıp seneye onu satıp biriktirerek iyi bir sistem almanı öneririm. Bir de eski bilgisayarının sorunu nedir? Belki tamir edip-parça değiştirip bu sene idare edebilirsin.

Geçen 750Ti ve i3-3xxx olan sistemi 5600 TL'ye satıyorlardı Eskişehir'de. Hani, içine 1TB bellek mi koydular diye baktım, yok, 8GB. İnanılmaz pahalı Evkur. Aman diyeyim. Ayrıca nakite taksit yapan yer var mı bilmem. Tanıdığınız varsa ona getirtin, o yapar nakit taksit.

En iyisi bir tanıdık ūstūnden alışveriş kredisi çekerek. Teknoloji marketlerinden alabilirsin.

Aslında ustune koydukları faiz vade suresi uzun olduğu sürece sorun olmaz fakat sattıkları bilgisayarlar gerçekten de çok dengesiz ve gereksiz pahalı.
En iyisi bir tanıdık ūstūnden alışveriş kredisi çekerek. Teknoloji marketlerinden alabilirsin.
Herhangi birinin tanıdık dahi olsa başka birine böyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Ama yine de sağ olun.
Geçen 750Ti ve i3-3xxx olan sistemi 5600 TL'ye satıyorlardı Eskişehir'de. Hani, içine 1TB bellek mi koydular diye baktım, yok, 8GB. İnanılmaz pahalı Evkur. Aman diyeyim. Ayrıca nakite taksit yapan yer var mı bilmem. Tanıdığınız varsa ona getirtin, o yapar nakit taksit.
Tam olarak anlamadım demek istediğinizi. Yani evkurda çalışan olarak tanıdığımız biri var ise istediğim sistemi getirtip taksitlendirebiliyor muyum?

Hayır, hayır. Mesela bilgisayarcı tanıdığınız varsa, bilgisayarı ona getirtin, ona ödersiniz taksitli olarak. :)
Ha, anladım. Eğer böyle bir şeyi kabul edecek birini bulursam denerim teşekkürler önerin ve yorumun için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı