Kripto alım-satımına %10 vergi gelecek!

Avrupa'da bir, dünyada dördüncüyüz. Vergi gelmemesi mucize olurdu. Diğer yandan da bir şekil denetim gelmesi lazım, kripto üstünden çok pislikler dönüyor, en pis para birimi.

Sağcılık oluyor ama neyse...
Evet, sol gerici nasıl olunur diye kitap bile yazabilirsiniz. Devlete her alanda karşı çıkmak, aynı fikirde olmadığın birine sağcı damgası vurmak, helal olsun. Sizden daha çok sol gerici olanını başka yerde görmedim.

Neye değer verdiğiniz umrumda değil zaten de herkesin inancı, devleti vs. kendine özgüdür ve yargılanamaz. Dediğim o 3 araba vergisi vatandaşa gitmiyor veya yararı olmuyor anlamına geliyor dediğiniz. Olmasa da olur diyorsunuz da düzene dahil hepsi ve kademeli değişikler yapılabilir.

Neyin şartı Allah aşkında? Alacak ama körüterek almayacak. Ben de biliyorum alınması gerektiğini ama doğru yollarla alınmalı. Bir arabaya 3 araba parası ödemek mi doğru?
Bunlar için doğru. Araba parası biriktiriyordum, şimdi bir taksitini bile karşılayamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…