Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

@Satanay @Ek01000 Kartın soğutması kötü çift fanlı ventus modeli, intake fanları sattım, yenileri henüz gelmedi hava akışı da yok şu anda. o yüzden ses/fayda oranı en uygun 65 derecede tutabiliyorum.

Bir sonraki aşamada bu wallet'ta birikenleri binance vs. nasıl aktarabilirim?
Bu videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Mining yapacağımdan değil de merakımdan soruyorum; bendeki 2060'ın modelinin spesifik MH/s değerini nereden öğrenebilirim?
İnternete "RTX 2060 ethereum mh/s" yazdığınız vakit sonuçlar çıkacaktır. 27-34 mh/s arası gözüküyor. Siteden siteye farklı. Kullanıcı yorumlarını okumanız gerek, redditi tavsiye ederim.

İnternete "RTX 2060 ethereum mh/s" yazdığınız vakit sonuçlar çıkacaktır. 27-34 mh/s arası gözüküyor. Siteden siteye farklı. Kullanıcı yorumlarını okumanız gerek, redditi tavsiye ederim.
Tamam hocam teşekkür ederim.
Güzel konu bu arada elinize sağlık. Hep duyduğum ve merak ettiğim ama araştırmadığım bir konuydu. Şimdi en azından biraz fikrim oldu.

Merhaba , ben binance üzerinden parayı çekerken papara üzerinden mi banka kartıma atmam gerekiyor , yoksa direkt olarak atabiliyor muyum ?
Bildiğim kadarıyla paparadan atmanız gerekiyor. Oradaki tek ödeme yöntemi görünürde o. Farklı bir yöntem varsa da gören herhangi bir arkadaş sizi etiketleyip yazar zaten.

Ben de bir süredir bu site üzerinden denemeler yapıyorum. Ancak kazancı çekmek için limit olması benim hevesimi kırdı açıkçası. Bildiğiniz limitsiz veya makûl limitli yer var mıdır ?

Ben de bir süredir bu site üzerinden denemeler yapıyorum. Ancak kazancı çekmek için limit olması benim hevesimi kırdı açıkçası. Bildiğiniz limitsiz veya makûl limitli yer var mıdır ?
Kazanç için 0.05 ETH dense de asıl limit 0.01 ETH. Para 0.01 ETH'ye ulaştığı vakit paranız ödenecektir. Ödemeler her 24 saatte bir yapılıyor.

Kazanç için 0.05 ETH dense de asıl limit 0.01 ETH. Para 0.01 ETH'ye ulaştığı vakit paranız ödenecektir. Ödemeler her 24 saatte bir yapılıyor.
Bu kesin midir ? Şu an elim gidiyor tümden kapatmaya da. Yani benim amacım aşırı para değil. Aylık 20-30 dolar harçlık çıkarsam yeterli.

Bu kesin midir ? Şu an elim gidiyor tümden kapatmaya da. Yani benim amacım aşırı para değil. Aylık 20-30 dolar harçlık çıkarsam yeterli.
Kesin gibi. Beni öyle bilgilendirdi bir önceki konuda bir arkadaş. Yarına bilemediniz ertesi güne benimki de 0.01'e ulaşacak. İsterseniz 0.01'de para yatarsa sizi bilgilendiririm.

Geri
Yukarı