Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

Peki hocam ilerisi için yasal olarak sorun yaşanmaması adına hangi borsadan işlem yapmak sizce mantıklı olan hangisi binance mi btctürk mü btctürk ödemeleri yapmıyor diye haber vardı geçenlerde.
Bende öyle bir durum olmadı hocam. En fazla 5dk bekledim. Btctürk binance'ye göre daha kullanımı basit.

Ben de birazcik ugrastim bugun ve toplam watt'i 260'a (2080ti 147, 1080 116), sicakliklari ortalama 63-65 derecelere dusurup, hash rate'i toplam 82'ye cikarttim.

260 Watt Sadece GPU ların toplamı değilmi hocam
Evet
1611779054887.png

5700 XT UV yapılmış hali. Sıcaklık 55 derece civarlarında. Watt'ı düşüremedim şu an için çekebildiğinin en azını çekiyor daha düşüğü var mı varsa nasıl yaptınız?
resim_2021-01-27_232955.png

@Satanay madenciliği nerden yapıyorsunuz?
Claymore's Dual Ethereum kullanıyorum.
5700 XT UV yapılmış hali. Sıcaklık 55 derece civarlarında. Watt'ı düşüremedim şu an için çekebildiğinin en azını çekiyor daha düşüğü var mı varsa nasıl yaptınız?Eki Görüntüle 855480
@mortalxx Benimki de bu halde. Kartın sınırları sanırım bu kısımlar. Watt'ı daha fazla düşürmeyi deneyince wattman hatası alıyorum. Şu anda görünürde stabil.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    112,5 KB · Görüntüleme: 48
Hocam bunun denemesini ben yapıyorum şu anda. Ay başından beri hiç elektrik kullanılmamış öğrenci evimde ev arkadaşımla sistemi kurduk 5500XT 8 GB ile yapıyoruz. Ayın 1'inde yayınlayacağım. Fatura ne kadar gelmiş göreceğiz. Evde başka hiç bir çalışan elektronik cihaz yok. Lambaları bile açmadık. Sadece kasa çalışıyor monitör bile çalışmıyor. Bakmak için tak çıkar yapıyoruz 1 dakika. Konuyu da neden görmemişsem normalde görmem gerekirdi.

Hocam bunun denemesini ben yapıyorum şu anda. Ay başından beri hiç elektrik kullanılmamış öğrenci evimde ev arkadaşımla sistemi kurduk 5500XT 8 GB ile yapıyoruz. Ayın 1'inde yayınlayacağım. Fatura ne kadar gelmiş göreceğiz. Evde başka hiç bir çalışan elektronik cihaz yok. Lambaları bile açmadık. Sadece kasa çalışıyor monitör bile çalışmıyor. Bakmak için tak çıkar yapıyoruz 1 dakika. Konuyu da neden görmemişsem normalde görmem gerekirdi.
Tabii, deneyin paylaşın sonuçları, güzel olur.

Geri
Yukarı