Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

Mh değerindemi düşüş oldu yoksa kazanç değerindemi bende 20 USD düştü kazanç hesaplaması mh/S değeri ise aynı ama bende anlayamadım bilen arkadaş var mı?

Mh/s değeri aynı dostum. Kazanç düştü. Günde 4 dolardan 2.50 dolara düştü şu anda 2 gündür düşmeye devam ediyor. Böyle devam ederse kazdıklarımız da içerde kalacak yahu.

Mh/s değeri aynı dostum. Kazanç düştü. Günde 4 dolardan 2.50 dolara düştü şu anda 2 gündür düşmeye devam ediyor. Böyle devam ederse kazdıklarımız da içerde kalacak yahu.

Tek kart ile 7/24 kazıyorsanız bile yine çok çok kardasınız elektrik giderine göre içerde kalma şansı yok ama bende farkındayım dediğiniz gibi oldu şu anda bilen biri açıklasa bu durumun sebebi nedir?

Tek kart ile 7/24 kazıyorsanız bile yine çok çok kardasınız elektrik giderine göre içerde kalma şansı yok ama bende farkındayım dediğiniz gibi oldu şu anda bilen biri açıklasa bu durumun sebebi nedir?
Kazım zorluğu artıyor.

Kazım zorluğu o kadar çok etkilemese de (şimdilik) ETH $1750'dan $1600'lere kadar geriledi. Normal.

Bununla orantılı olsa dolar bazında değer düşmüş olsa bile kazdığımız ETH miktarı aynı kalırdı ancak kazdığımız ETH miktarıda geriledi bununla alakası yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı