Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

Afterburner ile ayarlama yaptın mı? Stabil ayarları bulamadığından dolayı olmuş olabilir. Dediğim gibi deneyerek stabil ayarları bulman gerekiyor.

Yaptığım ayarlar olmadı o zaman teşekkürler bilgilendirme için.
Bu arada senin tüketim kaç Watt.
130W tüketim kaç TL etkiler ayda?
38.7 MH/s 130W tüketim sizce nasıl?

Watt'ı nasıl düşüreciğim hakkında bilgisi olan var mı?
1612822093917.png

Bu rakam nasıl sizce? 24 saat çalıştıracağım Watt'ı düşürmek için nasıl bir ayar yapmam lazım @Satanay
1612822201873.png

Rakam düşüyor gittikçe.

Son düzenleme:

Watt'ı nasıl düşüreciğim hakkında bilgisi olan var mı?

Yaklaşık 107-110W arasında tüketim var bende. Voltajı ne kadar düşük tutmayı başarırsan tükettiğin Watt da o kadar düşer.

Yaklaşık 107-110W arasında tüketim var bende. Voltajı ne kadar düşük tutmayı başarırsan tükettiğin Watt da o kadar düşer.
Senin günlük kazanıcın ne kadar?
2.5 dolar oldu benim.
Voltaj 885 ama senin 900 olmasına rağmen benden daha az elektrik harcıyor nasıl oluyor bu?
Senin MH/s kaç bu arada?

2.5 dolar oldu benim.

Voltaj 885 ama senin 900 olmasına rağmen benden daha az elektrik harcıyor nasıl oluyor bu?
3-4.50 euro arası günlük değişiyor. 38.50 MH/S ortalama. Elektrik konusuna bir şey diyemeyeceğim ayarları kaydetmeye falan dikkat et, 130w tüketim o voltaja göre çok daha düşük olması lazım. Tabi farklı marka kartlar kullanıyoruz etki eder mi bilemem.

3-4.50 Euro arası günlük değişiyor. 38.50 MH/S ortalama. Elektrik konusuna bir şey diyemeyeceğim ayarları kaydetmeye falan dikkat et, 130W tüketim o voltaja göre çok daha düşük olması lazım. Tabi farklı marka kartlar kullanıyoruz etki eder mi bilemem.

Hem kazanç düşük hem elektriği fazla kullanıyor ama bende 38.7 MH/S alıyorum uygulama ile sitede ne kadar kazancağımı farklı söylüyor.

1612822947495.png

Hem kazanç düşük hem elektriği fazla kullanıyor ama bende 38.7 MH/S alıyorum uygulama ile sitede ne kadar kazancağımı farklı söylüyor.

1612822947495.png

Bu arada BTC'yi nasıl çekeceğim?

Eki Görüntüle 871621

Bu arada BTC'yi nasıl çekeceğim?
Bende de benzer kazım oranı var. Uygulama ile site arasındaki fark, anlık güncellenmediğinden kaynaklanıyor. Uygulamayı baz alabilirsin. Her 4 saatte bir de ödeme yapıyorlar hesaba site üzerinden mining>history&stats kısmının en altından takip edebilirsin.

"elektrik paranı bile karşılayamazsın. Karşılasan bile eline 5-10 TL gibi az miktar kalır."

Bunu doğru olduğu düşünüyorum, zira elektrik faturaları kabarık.

Sadece odada bilgisayar mı çalışıyor?

Eğer bir tek bilgisayar çalışmıyorsa, diğerleri hesaba katmak mantıklı olmaz mı?

Dostum elektrik faturası 300 TL diyelim Bitcoin kazdığında 100 TL gibi bir şey gidiyor yani böyle düşün sadece Bitcoin kazmak elektrik harcamıyor başka şeyler de harcıyor TV olsun şarj olsun.

Değer
Bende de benzer kazım oranı var. Uygulama ile site arasındaki fark, anlık güncellenmediğinden kaynaklanıyor. Uygulamayı baz alabilirsin. Her 4 saatte bir de ödeme yapıyorlar hesaba site üzerinden mining>history&stats kısmının en altından takip edebilirsin.
Şuan değerler stabil 114W kullanıyor ekran kartı. 38.8 MH/s kazma hızı sence nasıl?
Değer

Şuan değerler stabil 114W kullanıyor ekran kartı. 38.8 MH/s kazma hızı sence nasıl?
Bu arada Opera'da kasmalar oluyor nasıl düzeltebilirim?
Ekran kartı kullanımını nasıl 85-90 arası yapabilirim?
1612825563804.png

Offline oldu neden acaba.

Dosya Ekleri

• 1612823978833.png
    1612823978833.png
    4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Geri
Yukarı