Kripto para borsası önerisi

benimişte v2

Hectopat
Yer
Pythonya
Arkadaşlar kurulum falan her şey tamam ama hangi kripto para borsasıyla parayı çekebilirim? Bu konuda deneyimli olanlarınız yardım ederse sevinirim.
istediğim özellikler:
  • Parayı kredi kartı ile çekebileyim.
  • Güvenli olsun.
  • Arayüzü kolay ve anlaşılabilir olursa güzel olur.
Şimdiden teşekkürler :D.

Arkadaşlar kurulum falan her şey tamam ama hangi kripto para borsasıyla parayı çekebilirim? Bu konuda deneyimli olanlarınız yardım ederse sevinirim.
istediğim özellikler:
  • Güvenli olsun.
Binance

istediğim özellikler:
  • Güvenli olsun.

Neden kredi kartı çoğu yer size ait değilse izin vermez aklınızda cc ile kripto para almak varsa mümkün değil , onun dışında binance tavsiyemdir.

istediğim özellikler:
  • Güvenli olsun.
Binance türkiye. Arayüzü çok kolaydır ve türkçedir. Binance nin uzantısı olduğu için güvenilirdir. Ziraat ve vakıfbank 7/24 para aktarımı ve çekimi yapabilirsin.

Binance'den şaşmayın. Tüm paranızla tek seferde coin almayın, kademe yapın.

Binance'den şaşmayın. Tüm paranızla tek seferde coin almayın, kademe yapın.
Yok hocam coin almayacağım, mining yapacağım orada TL cinsine dönüştüreceğim.
Binance türkiye. Arayüzü çok kolaydır ve türkçedir. Binance nin uzantısı olduğu için güvenilirdir. Ziraat ve vakıfbank 7/24 para aktarımı ve çekimi yapabilirsin.
Hocam ama Binance’de banka kartı ile çekim yapılmıyor mu?
Neden kredi kartı çoğu yer size ait değilse izin vermez aklınızda cc ile kripto para almak varsa mümkün değil , onun dışında binance tavsiyemdir.
“cc” nedir?

Geri
Yukarı