Kripto para için banka hesabı

Poyraz_Karayel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 18 yaşındayım ve şu anda elimde 5 bin TL nakit para var. Harçlıklarımı biriktirmiştim dolar falan alsaymışım keşke diye düşündüm ama bu kadar yükseleceğini tahmin edemedim. Bu paraya şu an ihtiyacım yok durduğu yerde de değer kaybediyor. Ben 1-2 coine yatırım yapmak istiyorum. Binance para atmak için banka hesabı şartmış. Bir banka hesabı açacağım pazartesi ama ne açacağımı bilmiyorum YouTube içerisinde biraz dolandım ama istediğimi bulamadım. Hangi hesap türünü açmam gerekiyor yıllık ücreti az olan çok para kesmeyen bankalar nelerdir. Vadesiz mi vadeli mi yatırım hesabı mı bunları hiç bilmiyorum bilgisi olan insanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Güzel hafta sonları diliyorum.

Binance ile VakıfBank, Akbank ve Ziraat Bankası anlaşmalı. Akbank’ta ve VakıfBank’ta vadesiz hesap açabilirsiniz. Yıllık ücret yok ama para transferi için ücret alınıyor.

7/24 transfer önemli değilse Fibabanka’yı da tercih edebilirsiniz. Para transferleri ücretsiz.

Teşekkür ederim sanırım Akbank başvurusu yapacağım.
Enpara'da ücret yok. Binance'ten para çekecekseniz sadece VakıfBank'a, Akbank'a ve Ziraat Bankası'na 7/24 çekilebiliyor. Bu üçü arasından en iyisi Akbank.

Ama hangi hesabı açacağımı bilmiyorum vadeli vadesiz yatırım hesabı gibi seçenekler var.

Arkadaşlar 18 yaşındayım ve şu anda elimde 5 bin TL nakit para var. Harçlıklarımı biriktirmiştim dolar falan alsaymışım keşke diye düşündüm ama bu kadar yükseleceğini tahmin edemedim. Bu paraya şu an ihtiyacım yok durduğu yerde de değer kaybediyor. Ben 1-2 coine yatırım yapmak istiyorum. Binance para atmak için banka hesabı şartmış. Bir banka hesabı açacağım pazartesi ama ne açacağımı bilmiyorum YouTube içerisinde biraz dolandım ama istediğimi bulamadım. Hangi hesap türünü açmam gerekiyor yıllık ücreti az olan çok para kesmeyen bankalar nelerdir? Vadesiz mi vadeli mi yatırım hesabı mı bunları hiç bilmiyorum bilgisi olan insanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Güzel hafta sonları diliyorum.

Enpara açın para göndermede 0 komisyon kart aidati yok eğer ben ücret öderim derseniz Akbank.

Geri
Yukarı