Kripto Para Ön Satış Olayı Nedir?

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ön satıştan alt coin alıp daha sonra piyasaya açıldığında satma olayı gibi bir şey varmış ama araştırdığımda pek bir şey bulamadım. Bu tam olarak nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ön satıştan alt coin alıp daha sonra piyasaya açıldığında satma olayı gibi bir şey varmış ama araştırdığımda pek bir şey bulamadım. Bu tam olarak nedir?
Kendiniz söylemişsiniz ama bende yazayım :D.

Ön satıştan aldığınız coinleri daha sonra o coin borsalarda listelendiğinde satabilirsiniz, şanslıysanız ve çıktığı an satarsanız güzel gelirler elde edebiliyorsunuz bazen. Fakat tam tersi de olabiliyor, bazen de hiç yükselmiyor coin aldığınızla kalıyorsunuz. O yüzden tercih ederken sizi üzmeyecek bir para ayırmanız tavsiyemdir bu taraf için.

Kendiniz söylemişsiniz ama bende yazayım :D.

Ön satıştan aldığınız coinleri daha sonra o coin borsalarda listelendiğinde satabilirsiniz, şanslıysanız ve çıktığı an satarsanız güzel gelirler elde edebiliyorsunuz bazen. Fakat tam tersi de olabiliyor, bazen de hiç yükselmiyor coin aldığınızla kalıyorsunuz. O yüzden tercih ederken sizi üzmeyecek bir para ayırmanız tavsiyemdir bu taraf için.

Bu coinlere nerden bakabilirim Tüm ön satışlara bakabileceğim bi site var mı ?

Binance'dan alabilirsiniz diye biliyorum, fakat programın daha da gerisine gitmek isterseniz daha farklı siteler mevcut. Konuya tam anlamıyla vakıf olmadığımdan ne desem yalan olabilir, internette gerekli videoları izleyip kafanızda kesin bir fikir oluşturmanız sizin açınızdan daha iyi olur. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı