Kripto paralar patlar mı?

Thorun Çekici

Hectopat
Son zamanlarda rağbet gören kripto paralar bildiğimiz gibi sanal paralar. Merak ettiğim bu sanal paraların patlama durumu mevcut mu, ertesi gün tak diye yok olma durumu belirli bir kuruma bağlı mı ve denetleniyor mu kripto paralar? Kripto paralarla ilgileniyorum, yüksek mebladaki tutarlarla oynamak istiyorum artık. Aklıma takılan tek soru bu oldu, bir sabah kalktığımızda sanmıyorum ama çiftlikbank durumuna maruz kalmayız değil mi? :D

Son zamanlarda rağbet gören kripto paralar bildiğimiz gibi sanal paralar. Merak ettiğim bu sanal paraların patlama durumu mevcut mu, ertesi gün tak diye yok olma durumu belirli bir kuruma bağlı mı ve denetleniyor mu kripto paralar? Kripto paralarla ilgileniyorum, yüksek mebladaki tutarlarla oynamak istiyorum artık. Aklıma takılan tek soru bu oldu, bir sabah kalktığımızda sanmıyorum ama çiftlikbank durumuna maruz kalmayız değil mi? :D

Ben parayı binance coine bastım.
10000 TL gibi para basmıştım, sonra binance coin arttı bayağı.
Benim para oldu 11500 TL ben çekmedim daha yükselir diye.
Ertesi gün bir düştü 6500 tllere.
1 - 2 hafta sonra geri toparladım 11000 TL çektim tekrardan.
Belli olmaz yani ama her zaman bekledikçe kar edersin.

(2) (Değişik: 27/3/2015-6637/11 md.) Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayanlar üç yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılırlar.

Haha emojisi atanlar bunun çok ciddi bir suç olduğunun farkında değil sanırım. Siz bu işleri basit sanıyorsunuz herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı