Kripto paraya giriş

Kaan g.

Hectopat
Ne yatırımdan ne de kripto paralardan anlayan biriyim. Ekonomi ile de pek bir bilgim yok. Ama bir yerden başlamam gerektiğini düşünüyorum. Bana kripto paralar ve yatırım ile ilgili kaynak önerebilir misiniz? Güvenilir, mantıklı temelden yatırım bilgileri veren bir kanal istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.

Demek istediğim de bu. Ben kaynak istiyorum yatırım sektörünü anlamak için.

YouTube üzerinden videolar izleyebilirsin bunun hakkında rehberler yapan kanallar vardır herhalde. TV kanalları izlemenizi tavsiye etmem ekonomi hakkında hiç bilginiz yoksa cidden hiçbir şey anlamazsınız.

YouTube üzerinden videolar izleyebilirsin bunun hakkında rehberler yapan kanallar vardır herhalde. TV kanalları izlemenizi tavsiye etmem ekonomi hakkında hiç bilginiz yoksa cidden hiçbir şey anlamazsınız.

Dostum mesajımı gerçekten okudun mu? Ben zaten internet üzerinden önerdiğiniz yatırım kaynaklarını soruyorum. Eğer önerebileceğin bir kaynak varsa önerir misin?

Dostum mesajımı gerçekten okudun mu? Ben zaten internet üzerinden önerdiğiniz yatırım kaynaklarını soruyorum. Eğer önerebileceğin bir kaynak varsa önerir misin?

Kaynak dediğiniz olay değişken olabilir tek bir kaynaktan öğrenmeyin hocam ekonomiyi her kaynak her kişiye göre anlatmıyor maalesef. Burdaki olay sizin en uygun ve anlaşır olan kişiden dinlemek ya da okumak.

Sayın üyeler arkadaşa gerçekten çok yardımcı olmuşsunuz. @Blacksidemre 'nin paylaştığı siteye bakıyorum, spor yapın, sosyal medyadan uzaklaşın yazıyor :) Konuya gelecek olursak, kripto para işi eğer gerekli teçhizatlara sahip değiseniz, riskli bir iştir. Tıpkı ülkelerin kullandığı paralar gibi, değerleri artabilir, azalabilir. Sizin yapabileceğiniz en mantıklı yatırım ise, yatırım yapacağınız kripto parayı iyi incelemek ve analiz etmek, ardından İN ALL (elindeki tüm parayı kullanmak) yapmadan paranızı yatırmak. Giriş için küçük meblağlar ile tecrübe edinmenizi öneririm.
Bilgi seviyem belki giriş bile değildir. Dün bittorrent coin satın aldım. 30 TL ile yaklaşık 3200 küsür coin elde ettim. Amacım ise 1 ay sonra milyoner olmak değil. Hesabımı unutup 10 yıl sonra zengin olduğumu birden fark etmek.

Sayın üyeler arkadaşa gerçekten çok yardımcı olmuşsunuz. @Blacksidemre 'nin paylaştığı siteye bakıyorum, spor yapın, sosyal medyadan uzaklaşın yazıyor :) Konuya gelecek olursak, kripto para işi eğer gerekli teçhizatlara sahip değiseniz, riskli bir iştir. Tıpkı ülkelerin kullandığı paralar gibi, değerleri artabilir, azalabilir. Sizin yapabileceğiniz en mantıklı yatırım ise, yatırım yapacağınız kripto parayı iyi incelemek ve analiz etmek, ardından İN ALL (elindeki tüm parayı kullanmak) yapmadan paranızı yatırmak. Giriş için küçük meblağlar ile tecrübe edinmenizi öneririm.
Gerçekten çok teşekkür ederim. Peki önerebileceğiniz,kaynak niteliğinde bir yatırımcı var mı ? Sizce yatırıma hangi kripto para ile başlamak daha mantıklı olur ? Ne kadarlık bir sermaye ile başlanabilir (kripto para alınabilir) ?

Geri
Yukarı