Kripto parayı TL'ye çevirmek

Hocam ben Gate.io kullanıyorum, parayı önce ETH'den USDT'ye çeviriyorum, daha sonra USDT olarak Binance'e aktarıp banka hesabıma gönderiyorum, bahsettiğiniz borsada muhtemelen böyle oluyordur diye tahmin ediyorum. Parayı TL'ye çevirmeden gönderemiyoruz hesabımıza bu işlemlerin sebebi bu.

Hocam ben Gate.io kullanıyorum, parayı önce ETH'den USDT'ye çeviriyorum, daha sonra USDT olarak Binance'e aktarıp banka hesabıma gönderiyorum, bahsettiğiniz borsada muhtemelen böyle oluyordur diye tahmin ediyorum. Parayı TL'ye çevirmeden gönderemiyoruz hesabımıza bu işlemlerin sebebi bu.
Direkt ETH/TRY yok mu gate.io'da? Binance TR'de ETH'yi USDT'ye çevirmeden direkt TRY'ye çevirebiliyorsunuz. Ordan da banka hesabınızıa çekebilirsiniz.

Direkt ETH/TRY yok mu gate.io'da? Binance TR'de ETH'yi USDT'ye çevirmeden direkt TRY'ye çevirebiliyorsunuz. Ordan da banka hesabınızıa çekebilirsiniz.
Hocam söylediğim bu zaten, Binance'de kripto paraları TRY yapıp çekebiliyorsunuz, Gate.io ve benzeri borsalarda TRY diye bir şey yok, bu yüzden TRC20 ağından USDT olarak Binance TR'ye gönderip TRY'ye çevirip bankaya çekiliyor.

Yani ben Bittrex'ten Binance TR'ye çekip ordan TL'ye mi çevireceğim?
Aynen hocam ama Bittrexten ETH olarak göndermeyeceksiniz, adımları anlatıyorum

1- Elinizdeki ETH'yi bozdurun ve elinize geçen dolar ile USDT alın.
2- Satın aldığınız USDT'yi TRC20 ağı üzerinden Binance TR adresinize gönderin.
3- Binance TR'ye USDT 5-10 dakika içerisinde geçecek, USDT'yi TRY ile bozdurun ve cüzdanınızdaki parayı banka hesabınıza çekin, anlaşmalı bankalara 7/24 geçiyor, anlaşmalı olmayan bankalar 16.45'e kadardı sanırım.

3- Binance TR'ye USDT 5-10 dakika içerisinde geçecek, USDT'yi TRY ile bozdurun ve cüzdanınızdaki parayı banka hesabınıza çekin, anlaşmalı bankalara 7/24 geçiyor, anlaşmalı olmayan bankalar 16.45'e kadardı sanırım.
Çok teşekkür ederim.

Son bir şey daha soracağım. Önce Binance'e çekip ordan mı Binance TR'ye aktaracağım USDT'yi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı