Kriptoda ne durumdasınız?

Dur la şaka yaptım şaka. Kırma aşağı sakın.
Eki Görüntüle 1058797

Kısa vadede hiçbir şey söyleyemiyorum hocam, şuan piyasa analize değil de haberlere göre hareket ediyor. Düşüncem son bir ralli olması yönünde. Büyük ihtimalle bu ölü kedi sıçraması olur. Yani ralliden sonra fiyatların daha kötü düşeceğini düşünüyorum.

Orta vadede ayıda olduğumuzu düşünüyorum. Bitcoin çok sağlam bir yükseliş yaptı ve bunun acısı bir yerden çıkacaktı. Tahminimce ayı sezonu önceki seneler gibi 3-4 yıl sürmez.

Uzun vade içinse bir şey söylememe gerek yok zaten grafikler her şeyi anlatıyor :) Bu piyasanın uzun vadede hep kazandıracağını düşünüyorum.

Söylediklerim tabi ki yatırım tavsiyesi değil, benim düşüncemdir.
Analizleriniz için teşekkür ederim. Bende öğrenmeye çalışıyorum ufak bir çırak deseniz yeridir :). Cardano, Solana,Chiliz,Tron ile 3-4 yıl ne olursa olsun satmayıp beklemeyi planlıyorum. YTD.

Hazır fiyatı düşmüşken 200 milyon adet Pig Finance aldım geçen. Ek olarak 1100 adet CHZ coinim var. Şu an fena değil durumlar, bekliyorum. Bitcoin düzelirse CHZ uçar gibime geliyor. (YTD)

Aldığım 200 Milyon Pig Finance tanesi 1 dolar olsun gibi hiper uçuk hedeflerim yok, daha çok zevk için yapıyorum kripto işini.
Ne kadar kızsam da kenara nakit ayırıp sh*tcoin alacağım. Belki biri fırlar da köşeyi dönerim 🙃

@Neverchanges Cüzdanımın çoğunu TRX oluşturuyor. Kesinlikle çok değerleneceğini düşünüyorum. (YTD)

Ne kadar kızsam da kenara nakit ayırıp sh*tcoin alacağım. Belki biri fırlar da köşeyi dönerim 🙃

Valla ne olur ne olmaz diye sh*tcoin sepeti yapmak lazım aslında sizin dediğiniz gibi. Ama çok dengesiz sh*tcoinler de. İnsan alırken çok ikileme düşüyor :)

@Neverchanges Cüzdanımın çoğunu TRX oluşturuyor. Kesinlikle çok değerleneceğini düşünüyorum. (YTD)
Bende çok fazla ADA aldım. Umarım 4-5 yıl içinde değerlenir de Uzay şirketi açma hayalimi gerçekleştirebilirim.

Vefat eden kardeşim için çalışıyorum, Ata'm için çalışıyorum. Emeğimin karşılığını alıp benden umut bekleyenlerin umutlarını kırmamak istiyorum.
Hocam sanırsam paranın belini kırdım. Sabah 0,06 USDT'den 1500 ATA almıştım. Şimdi 1,80 USDT olmuş tanesi :D.

YTD.

Son düzenleme:
Borsa olarak paribudayım tabi düşüşlerde kademeli emirler veriyorum az bir zarar var farkı kapatıp kademeli alışlarla stoplu giderek inşallah yükselmeyi hedefliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı