Kriptoda ne durumdasınız?

İstediği kadar düşsün. Sonuçta benim elimde olan şey nakit para değil coin. Uzun vadede illa kazandıracak. Az çok teknik analizden anlıyorum ama al sat yapacak zamanım yok. O yüzden benim için en iyi strateji hodl. (ytd)

Evet oyle ama ustten satip alttan alinca ayri bir zevki oluyor be o yuzden %45 usdt.

Evet oyle ama ustten satip alttan alinca ayri bir zevki oluyor be o yuzden %45 usdt.
Bitcoin şuan üçgen içerisinde. Aşağı kırarsa satmayı düşünüyorum. Kırdığı an hedef 22-23k'lar gözüküyor. Oradan tekrar alırım.

Bitcoin şu an üçgen içerisinde. Aşağı kırarsa satmayı düşünüyorum. Kırdığı an hedef 22-23K'lar gözüküyor. Oradan tekrar alırım.

Aynen oyle o yuzden %45 usdt duruyorum, şu an durmuyorum ama cok yakin stop var, eger 40k ustunu kirarsa geri alirim.
Yoksa 22K kacinilmaz olur fakat olsa bile ben BTC bu yil 100k bekliyorum hala.

Kıracaksan kır kırmayacaksan kırma, yeter kardeşim. Günlerdir başında oturup bekliyorum. Gerçekten inanılmaz
1623024124449.png

Kırılım olmuştu da Elon Musk'un attığı saçma Tweet o ana denk geldi.

Kıracaksan kır kırmayacaksan kırma, yeter kardeşim. Günlerdir başında oturup bekliyorum. Gerçekten inanılmaz
Eki Görüntüle 1058796

Kırılım olmuştu da Elon Musk'un attığı saçma Tweet o ana denk geldi.
Sizce Kısa-Orta vade ne olur hocam? Analizlere dayanarak bir şeyler söyleyebilir misiniz? Tabii ki YTD olarak.

Dur la şaka yaptım şaka. Kırma aşağı sakın.
1623024354400.png

Sizce Kısa-Orta vade ne olur hocam? Analizlere dayanarak bir şeyler söyleyebilir misiniz? Tabii ki YTD olarak.
Kısa vadede hiçbir şey söyleyemiyorum hocam, şuan piyasa analize değil de haberlere göre hareket ediyor. Düşüncem son bir ralli olması yönünde. Büyük ihtimalle bu ölü kedi sıçraması olur. Yani ralliden sonra fiyatların daha kötü düşeceğini düşünüyorum.

Orta vadede ayıda olduğumuzu düşünüyorum. Bitcoin çok sağlam bir yükseliş yaptı ve bunun acısı bir yerden çıkacaktı. Tahminimce ayı sezonu önceki seneler gibi 3-4 yıl sürmez.

Uzun vade içinse bir şey söylememe gerek yok zaten grafikler her şeyi anlatıyor :) Bu piyasanın uzun vadede hep kazandıracağını düşünüyorum.

Söylediklerim tabi ki yatırım tavsiyesi değil, benim düşüncemdir.

Hazır fiyatı düşmüşken 200 milyon adet Pig Finance aldım geçen. Ek olarak 1100 adet CHZ coinim var. Şu an fena değil durumlar, bekliyorum. Bitcoin düzelirse CHZ uçar gibime geliyor. (YTD)

Aldığım 200 Milyon Pig Finance tanesi 1 dolar olsun gibi hiper uçuk hedeflerim yok, daha çok zevk için yapıyorum kripto işini.

Yeni konular

Geri
Yukarı