Krnl virüs mü?

Ya tamam anladık sevmiyorsun hile kullanılmasını ama can verir demeni pek de doğru bulmuyorum.
Benim için sıkıntı yok. Mesajda da belirttiğim gibi, kendi halinde hile kullananlara lafım yok. Zaten roblox üzerinde trollüne hile açılabilecek onlarca oyun var. Benim tepkim hileyi avantaj elde edecek şekilde kullananlara. Bir de fps oyunlarında aimbot açan kolsuzlara tabi.

Benim için sıkıntı yok. Mesajda da belirttiğim gibi, kendi halinde hile kullananlara lafım yok. Zaten Roblox üzerinde trollüne hile açılabilecek onlarca oyun var. Benim tepkim hileyi avantaj elde edecek şekilde kullananlara. Bir de FPS oyunlarında aimbot açan kolsuzlara tabii.

Anladım ben de sizin sorun etmediğiniz şekilde kullanıyorum ama cidden bir hile kullanıcısı için yani can vermeli demek bana doğru gelmiyor

Anladım ben de sizin sorun etmediğiniz şekilde kullanıyorum ama cidden bir hile kullanıcısı için yani can vermeli demek bana doğru gelmiyor
Sinirli bir anıma denk gelmiş olabilir bilmiyorum. Şu an o kadarda umurumda değil açıkçası. Böyle bir oyunda eğlencesine açmak dışında bir sebepten dolayı hile kullanmak saçmalık zaten.

Selam hocam, krnl exploiti zaten garip bir şekildi CPU'nu bayağı yiyor ve VirusTotal'e atınca da neler çıktığını görebilirsin Google'da yazıyor.
1674575142497.png

İşlemcimde o kadar iyi değil ama yemediğini fark ettim. Ama tam bir kanıt elimde yok ama bence yemiyor ve VirusTotal false positive algılıyor.

Krnl false positive mi?
ben yakaşık 2 yıl öncesinde krnl kullanıyordum bilgisayar normalde canavar gibi ama krnl indirdikten 1 2 ay sonra bilgisayarımda %30'luk bir performans düşüşü oldu şuan yeni pc geçtim ve krnl önermem (executor önermem yani)

Geri
Yukarı