Roblox krnl virüs mü?

değildir tam 6 aydır belkide 7 aydır kulanıyorum hiçbir sıkıntısı çıkmadı (tabi fix yedi zaman sıkıntı çıkıyo) şuana kadar virüsle ilgili birşey yaşamadım krnl bence çok iyi ve güvenilir bir exploit jjexploit ama bir virüsdür indirmeyin ama ben güvenmiyorum diyorsan paraya kıyıcaksın synapse x alıcaksın krnl ile keyfili oynuyorum

Düzgün indirmesi lazım. İndirme linklerine giderken bir sürü yanıltıcı link var. Doğru indirdiyse false-positive bence.

Bende krnl indirdim bayağı kullandım bir şey olmadı arkadaşımda trojan çıkınca acaba krnlde var mıdır diye bir şüphelendim.

Düzgün indirmesi lazım. İndirme linklerine giderken bir sürü yanıltıcı link var. Doğru indirdiyse false-positive bence.

Ve her krnl indirdiğimde durdurulup üstüne istenmeyen bir şey indireceğini söylüyor.

Hocam arada sırada kullanın ama hep kullanmayın bazen oyunları normal oynamak da eğlenceli.

En güvenilir exploit fluxus ve krnl.

Çok güçlü, Synapse X'den daha iyi bence (bazı scriptleri mahsustan sadece Synapse X olacak şekilde yapıyorlardır)
Bazı Synapse X only scriptleri de çalıştırabiliyor zaten)
Ben sadece Fluxus'un internal UI'sini sevmedim sürüklemek aşırı zor(tam üstüne basınca değil sol üst yapınca o da belli bir uzaklıktan)

Krnl virüsü bilgisayarınıza virüs yüklemez sadece Roblox'a virüs yüklediği doğrudur.

Synapse'nin üstüne tanımam ama paralı.

Geri
Yukarı