Krom Kaplama Dark N10

Benim k*çı kırık Champ Spec-02'ime mod yaptırtırtmayın! Gaza çabuk geliyorum bu konularda, kasam elimde kalacak. :D I don't play small. I play fricking hard, I go big or I go back to ma ma's house. What can i do sometimes?
Just think what you want. And you can do it what do you want.

I can do, what do i want? Do i want do to do my wants or do i does that to do that in order to acomplish these to do what do i do want?

Let the devrik sentences talk.
Bence istediklerinizi yapmalısınız. Ne istediğiniz sizin istediğinizdir. Bir emir ve kural içinde yapmamalısınız. Tabi yapacağınız şeye göre değişir.

Beynim bu cümleleri okurken yandı. Bu sebeple bazı noktaları yanlış anlamış olabilirim. Anlayışlı olduğunuz için teşekkürler. :ölü:

Keşke daha tuvalet fayansına benzemeyen bir şey ile kaplasaydınız. Daha canlıi renkli veya mat ve sade bir şey ile. Çok ortada kalmış gibi hissettim. İşçilik güzel, malzeme seçimi kötü, benim puanım 10 üzerinden altı buçuk. :D
Valla zevkler ve renkler hocam ben bakınca hoşuma gitti o yüzden aldım bu kaplamayı zaten 2 ay tuğla ile kullanınca biraz daha açık renkli bir şey olsun istedim. Ama en fazla 1-2 ay bununla kullanırım zaten. Ardından bulabilirsem şunun gibi bir kaplama ile kaplamayı düşüyorum hem N10'u hemde X55C'yi.

17817443_665315173679399_8580050394783154176_n.jpg
1 (1).jpg

Valla zevkler ve renkler hocam ben bakınca hoşuma gitti o yüzden aldım bu kaplamayı zaten 2 ay tuğla ile kullanınca biraz daha açık renkli bir şey olsun istedim. Ama en fazla 1-2 ay bununla kullanırım zaten. Ardından bulabilirsem şunun gibi bir kaplama ile kaplamayı düşüyorum hem N10'u hemde X55C'yi.

Eki Görüntüle 253119 Eki Görüntüle 253120
Hocam yavaş, bu ne, sıkılınca skin değiştiriyorsunuz resmen :D Video çekin de biz de öğrenelim yoksa sizden gaza gelip kasasını batıracak millet.

Hocam yavaş, bu ne, sıkılınca skin değiştiriyorsunuz resmen :D Video çekin de biz de öğrenelim yoksa sizden gaza gelip kasasını batıracak millet.
Araba için pratik yapıyorum hocam. Stilo'nun iç tasarımı çok göze hitap etmediğinden sahte crocodile derisi kaplama ile kaplamayı düşünüyorum ama totom yemiyor şu anda :ıslık: Üsteki gibi bir kaplama bulabilirsem bu sefer video çekerek kaplamayı düşünüyorum.

Dark N10 zaten mat siyah karbonun fark edeceğini sanmıyorum. Beyaz olarak kaplamayı düşünüyorum ileride.

Laptobun tasarımından iyice sıkıldığım için yeniden kapladım. Buyrun X55c'nin yeni hali;

Eki Görüntüle 253089 Eki Görüntüle 253091Eki Görüntüle 253090
Tek kelimeyle müthiş olmuş. Gerçekten kaplaması orijinal deseniymişçesine temiz olmuş. Tasarım konusunda sizin içinize siniyorsa bir problem yok. Zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta. (y)

Peki bu X55c'yi nasıl kapladınız? Biraz anlatırsanız çok iyi olur.
Şahsi fikrim dizüstü bilgisayarın kasasının vidalarını söküp, cihazı dağıtıp düzgün bir şekilde kaplayıp yeniden toplamasıyla olmuştur. Yoksa bu kadar düzgün kaplanması imkansız değil ama çok daha uğraştırıcı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı