Kron Xc150 İçin Parça Önerisi

Bob Dolphin

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
V frenli Xc150'lim var arkadaşlar. Malum neo maşalar çok kötü onun yerine şunu almak istiyorum:
Suntour XCM-V3 Ön Amortisör V-Fren SF005

Yada bunun yerine frenleri hidroliğe çevirebilirim eğer ucuz bir şekilde olursa. Yaklaşık 2 hafta içinde alacağım ikisinden birini. Şuan zaten v frenlerim bitmek üzere eğer hidrolik almazsam idarelik bir v fren alacağım.
Bütçem: 200 TL civarı

Ağabey bende seni bekliyordum :) . Şuan sadece bilgilenmeye çalışıyorum 2 hafta sonra alacağım. Bende duydum ağırlık sıkıntısını ama Redshock'lar da çok pahalı maalesef :) .

Açık konuşalım, bu bütçe ile alacağın sıfır maşanın şuan kullanacağın maşadan çok da avantajı olmaz.
Sana ikinci el iyi bir RockShox bulabiliriz, emin ol çok daha sağlıklı bir karar olur.

Açık konuşalım, bu bütçe ile alacağın sıfır maşanın şuan kullanacağın maşadan çok da avantajı olmaz.
Sana ikinci el iyi bir RockShock bulabiliriz, emin ol çok daha sağlıklı bir karar olur.
Daha zaman var abi akşam detaylı konuşalım :) .

200 TL ile ikinci el olarak Rock Shox için ya XC 30 yada XC 28 ve bunların Tk modellerini alabilirsin. Yani pek umutlanma derim. Bunun dışında 200 TL ile alacağın maşaların şuan kullandığın maşa ile çok çok bir farkı olmayacaktır. O yüzden tavsiyem hd fren takımlarına yönelmen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı