KuCoin - 10 USD kayıt olma ödülü

Emirhan3351

Decapat
Daha fazla  
KuCoin, 22 Nisana kadar 10 dolar kayıt olma ödüllü kampanyasını başlattı. Sadece T.C. kimlik numarası ile kaydoluyorsunuz 22 Nisan sonunda Spot Wallet'ınıza geliyor.

33asd.png

10 doları alır almaz çekebiliyor muyuz?
Evet çekebiliyorsunuz muhtemelen 22 Nisan'da yatırılır 22 Nisan'da son buluyor.
Kripto para borsalarında kimliğin arka ve ön yüzü son olarak ta KYC doğrulamasında KYC'yi yapan kişinin kendisi olduğuna dair yüz taraması ister. Öyle bir şey yoksa süper zaten KuCoin güvenilir diye biliyorum.

Bence değebilir.
Hayır sadece TC kimlik numarası ile KYC 1 doğrulamasını tamamlıyorsun.

Hulk gerçek olabilir mi? Ben böyle olaylara inanmıyorum.
Fosilsen bilemem kanka Kucoin'i görmemişsen garipserim sadece
V
Alabilmek için 15 dolar değerinde coin alışverişi yapmak lazımmış. Eksik bilgi verilmiş.
Eksik bilgi vermedim editörler kaldırmış. Eğer üşenirim diyen vesaire olursa yapabilirim.

Hayır sadece T.C. Kimlik numarası ile kyc 1 doğrulamasını tamamlıyorsun.

Biliyorum hocam kısa bir araştırma sonucu daha doğrusu deneyimleme sonucu şimdi öğrendim. Eksik bir bilgi vermiyorsunuz biliyorum ama pek önemli olmasa da yanlış bilgi olmasın diye isim ve soyad isteniyor derseniz iyi olur.
Siz yapmış olup paranın gelmesini mi bekliyorsunuz hocam?

Biliyorum hocam kısa bir araştırma sonucu daha doğrusu deneyimleme sonucu şimdi öğrendim. Eksik bir bilgi vermiyorsunuz biliyorum ama pek önemli olmasa da yanlış bilgi olmasın diye isim ve soyad isteniyor derseniz iyi olur.
Siz yapmış olup paranın gelmesini mi bekliyorsunuz hocam?
Evet hocam kendim dahil 5 arkadaşımın KYC'sinin doğrulanmasını bekliyorum.

Hocam bende duruma göre anne ve babamdan yapmayı planlıyorum. Fazlasına gerek yok.
Evet hocam kendim dahil 5 arkadaşımın kyc'sinin doğrulanmasını bekliyorum.

Kyc'de sadece isim, soyad ve T.C. kimlik numarası istemesi ilginç. Ve sadece kyc1 ile X100'e kadar margin işlemler yapılabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı