Küçük apartmana fiber çektirmek

Şu anlık VDSL2 ile tatmin edici bir hız alıyorum o yüzden Superbox'a o kadar para vermeye gerek yok sanırım. Yine de bir uğrayacağım Türk Telekom müdürlüğüne evime 1km den yakınmış şansıma.
Evet başvuru sürecinde bulundum fakat burada önemli bir sıkıntı var. Müşteri hizmetleri olacak kurum bana müdürlüğe git dediğinden işi gücü bırakıp gittim bugün. Müdürlüğe gittiğimde bu süreçte dilekçe almadıklarını söylediler. Şimdi burada iki saçma durum var:

1-Korona sürecinde dahil bazı yerlere fiber döşediler yani döşeme yapıyorlar. Bize yapmamalarının nedeni nedir acaba? (Evime yakın tip7 kabin ini koyduklarında karantina sürecindeydik.)

2-Müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşın sözü ile gittim müdürlüğe madem almıyorsunuz fiber başvurusu ne sebeple bana müdürlüğe gidin yardımcı olurlar dediniz? Böyle saçma iş mi olur? Almıyorsun başvuru bari müşteri hizmetleri olacak kurumun haberi olsun değil mi? Buradan yazayım siz de gidip vakit kaybetmeyin. Genel müdürlük durdurmuş dilekçe alımını. Saçma sapan işler yine...
Türk Telekom'a tweet atarak talebinizi iletebiliyorsunuz. Bu şekilde talebimi ilettim ve kayıt açtılar fakat ne kadar sürede işlemler başlar belli değil dediler. Benimle benzer durumda olanlara referans olsun diye yazıyorum. Fiber çekilirse tekrar güncellerim konuyu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı