Küçük bir köy PTT'sinden İninal kart almak

Tsobrakli

Femtopat
Arkadaşlar ininal kart satın almayı düşünüyorum, ama satın alacağım yer bir market veya PTT'nin ana şubelerinden biri değil. Daha yakınımda olan bir köy PTT'si. Küçük bir bakkal kadar. Sorum şu, bu küçük PTT'de de ininal kartı bulabilir miyim?

Şansınız var ise bulabilirsiniz öyle yerlere pek gelmez gelirse de ayda yılda bir kez. Size tavsiyem gitmeden önce bir arayıp olup olmadığını teyit etmenizdir.

Arkadaşlar ininal kart satın almayı düşünüyorum, ama satın alacağım yer bir market veya PTT'nin ana şubelerinden biri değil. Daha yakınımda olan bir köy PTT'si. Küçük bir bakkal kadar. Sorum şu, bu küçük PTT'de de ininal kartı bulabilir miyim?

Bulunmayabilir. Ben Vatan'dan aldım. Çünkü PTT'ye gittiğimde bana biz artık satış yapmıyoruz dediler. Bu arada ŞOK da da bulunmakta.

Yol uzaksa gitmeden arayıp sorun. Yol yakınsa veya o taraflara işiniz düşünce gidin sorun. Normalde her şubede olması gerekirken İstanbul'un merkezinde bir şubede bile 2 hafta ininal gelmesini beklemiştim. Bu yüzden bunu buradan bilmek imkansız.

Hocam Şok ve Migros varsa alabilirsiniz. Yükleme işlemerini de buralarda yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı