Küçük boyutlu akıllı telefon önerisi

Bütçe
4000
Minimum 6.5" civarında telefon bulabilirsiniz sanırım. 4000 TL bandında eğer küçük boyut istiyorsanız performanstan feragat etmeniz gerekebilir, eğer iyi kamera performans vs. istiyorsanız boyuttan feragat etmeniz gerekebilir çünkü Apple dışında küçük-performanslı telefon üreticisi yok gibi bir şey.

Burada küçük boyuttan çok tercihiniz zariflik ve dizayn olmalı bence. Çünkü hepsi koca koca cihazlar.

@BERWAR @Etheror @(Ry)Zen'siz olmaz. Teşekkürler önerileirniz için. S10e bataryasından çok şikayet ediyorlar normalde de düşük bataryalı telefonlar bana yetiyor ama onu bayağı bir gömdüler.
Arkadaşın da dediği gibi küçük bulamıyoruz mecbur ince zarif orantılı bir şey bulmam lazım.
(2 ay boyunca Redmi Note 9 Pro kullandım Allah çarpsın şortumu aşağı düşürüyordu hocam öyle telefon mu olur şimdi...)

Mümkün oldukça küçük boyutlu ve kamerası da iyi bir akıllı telefon arıyorum lütfen iPhone önermeyin bütçemi aşar.

Bu tarife uyan cihazlar 12 mini veya 13 mini. Ancak iPhone önerisi istemiyorsanız Android tarafında bir dengi yok bu cihazların. Mecbur büyük ekranlı alacaksınız ya da SE 2020 de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı