Küçük çaplı bir web sitesi için hosting firması önerisi

mustaq120

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD A9 3 GHz apu
12 GB ram
1 TB HDD + 256 GB SSD
Öncelikle iyi günler,
Bir tanıdığımızın ana okulu var onlar için worldpressden hazır bir şablon alıp ve de bir domin alacağım.
Ancak pek fazla web siteleri ile alakam olmadığı için hangi platformları kullanacağımı bilmiyorum öneriniz varsa yazabilir misiniz?
Sitenin günlük görüntülenme sayısı Max 100 olur (o da zor gibi) depolamaya çok ihitiyaç olmaz büyük ihtimalle. Okulun belli başlı fotoları, inst adresi ve map olur büyük ihtimalle.

Konu ile ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Öncelikle iyi günler,
Bir tanıdığımızın ana okulu var onlar için worldpressden hazır bir şablon alıp ve de bir domin alacağım.
Ancak pek fazla web siteleri ile alakam olmadığı için hangi platformları kullanacağımı bilmiyorum öneriniz varsa yazabilir misiniz?
Sitenin günlük görüntülenme sayısı Max 100 olur (o da zor gibi) depolamaya çok ihitiyaç olmaz büyük ihtimalle. Okulun belli başlı fotoları, inst adresi ve map olur büyük ihtimalle.

Konu ile ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Kuçük çapli Xeon E3 sunucu kurulabilir.

Çok bilginiz yoksa size direk Wix öneririm.
Wix'te öncelikle ücret ödemeden sitenizi hazırlayın ardından siz ve tanıdığınız siteyi beğenirlerse ücretini verip direk Wix'ten domain alırsınız.
Hiç kodlama bilgisi vs bilginiz olmasına da gerek yok.

Çok bilginiz yoksa size direk Wix öneririm.
Wix'te öncelikle ücret ödemeden sitenizi hazırlayın ardından siz ve tanıdığınız siteyi beğenirlerse ücretini verip direk Wix'ten domain alırsınız.
Hiç kodlama bilgisi vs bilginiz olmasına da gerek yok.

Hocam Wix'i biliyorum sadece biraz heyacan olsun diye diyorum boş vaktimde biraz hobi edineyim YouTube'dan baka baka yapabilirim zaten.

Geri
Yukarı