Küçük editler nasıl yapılır?

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
LoL oyununda bazı komik sahneler var. Bunları klip halinde tutuyorum, çünkü gerçekten komik.

Ama bunları daha komik hale getirmek istiyorum, mesela çimden çıkıp tek yiyen bir ADC klibinde, Burak Oyunda'nın "merhaba arkadaşlar," sesini, karakterime zoomlayarak yapmak istiyorum.

Piyasada çok program var. Ben hiç böyle bir şey yapmadım, yapmak istiyorum. Hangi program ile yapabilirim?

Çoğu edit programı ile yapabilirsin.

LoL oyununda bazı komik sahneler var. Bunları klip halinde tutuyorum, çünkü gerçekten komik.

Ama bunları daha komik hale getirmek istiyorum, mesela çimden çıkıp tek yiyen bir ADC klibinde, Burak Oyunda'nın "merhaba arkadaşlar," sesini, karakterime zoomlayarak yapmak istiyorum.

Piyasada çok program var. Ben hiç böyle bir şey yapmadım, yapmak istiyorum. Hangi program ile yapabilirim?

Premiere Pro kullanıyorum. Öğrenmesi 1-2 hafta. Kurgu kısmında en iyi programdır bence.

Davinci daha çok renklendirme işlerinde kullanılıyor sen video çekip bunu renklendirmeyeceksen pek kullanmanı tavsiye etmem adobe programları daha iyi hemde bir sürü hazır paketler internette var, onlardan kullanıp kendine göre kişiselleştirip profesyonel introlar editler vs. yapabilirsin.

Geri
Yukarı