Yaptığım editler nasıl olmuş?

Elinize emeğinize sağlık güzel olmuş. Sadece tek sorun bu benim sorunum tabii ki Fenerbahçe sevmiyorum.🙃

Sağ olun hocam. Yaptığım editlerde Fenerbahçe'yi pek kullanmamaya çalışıyorum.(etrafımda Galatasaray, Beşiktaş takımlarını tutan insanlar olduğu için.)Zevkler ve renkler tartışılmaz diyeyim. İyi forumlar.

Benim tek sorunum şu 4. calısmada 05 de vurulan bass efektini yapamıyorum hiç kimse göstermiyor bassla büyümeyi falan yaapabılıyorum ama o efektin adı nedir yardım eder misiniz?

Hocam o efekti efekt paketi sayesinde koydum. Aldığım kanalın ismini hatırlamıyorum. Bu efekt paketlerini 1 yıl öncesinden programa heveslenip öğrenmek amacıyla kurmuştum. CS:GO edit videolarında o efekti bulabilirsiniz. (csgo after effects edit paketi yazarak bulabilirsiniz efekt paketleri.)

Merhaba, Premiere Pro ve After Effects uygulamasını birlikte kullandığım editler yapmaya başladım. Sizce bu editler nasıl olmuş?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Boş bir heves zannetmiyorum tutmaz.
Merhaba, Premiere Pro ve After Effects uygulamasını birlikte kullandığım editler yapmaya başladım. Sizce bu editler nasıl olmuş?

Sesin güzelse eleştiri kanalı aç çok büyük ihtimal tutarsın sadece Enes Slime videoları çeken pirimci Enes şimdi ünlü düşünür bilmiş Enes oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı