Küçük kardeş için kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Makaleler
10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Red Devil RX 6600 XT
-R5 3600 (4.4GHz 1.225v)
-TUF B550M-E Wi-Fi
-Ballistix 2x8 3200C16
-A2000 500GB
-Gammaxx L240 V2 RGB
-MB511 ARGB + MWE 650 Bronze V2
TUF VG249Q1R 165Hz 1ms
K55 Pro XT
Basilisk V2
BlackShark V2 X
Evet, biraz garip kaçabilir bu konu ancak ciddi ciddi 7 yaşındaki küçük kardeşim için kulak üstü kulaklık önerisi istiyorum. Tahmin edeceğiniz üzere hiçbir beklentisi yok, ne olduğunu bilmiyor bile zaten benden gördüğü için özendi :D

Şöyle maksimum 100 TL'lik kablolu ve kulak üstü ve onun işini görecek bir şey önerirseniz çok sevinirim. Beklentiler konusunda 7 yaşındaki bir çocuğun beklentileri ne olursa onları göz önüne alarak önerirseniz güzel olur :)

@Mansion hocam tam senlik konu :D

Bilgisayarda oyun için kullanacaksa Migros'ta Rampage'in ürünleri oluyor 100 lira altında oradan bulabilirsiniz.

Daha çok telefonda kullanıyor, bilgisayarı yok :)

Ama aklımda olsun bu.

O yaş için kulaklık alacaksan bence junior kulaklıklara bak. Onların ses seviyesi daha düşük oluyor ve çocuklar için üretiliyorlar. Philips'in böyle bir kulaklığı var mesela. İndirimde daha ucuza alınabilir ya da buna benzer başka kulaklıklara bakabilirsin.

148 TL çok yüksek geldi açıkçası sırf oyalamak için, ama teşekkür ederim buna da bakarım.

Pembesini göstersem kaos çıkarır ama beyazını tercih edebiliriz, teşekkür ederim :)

Yine biraz pahalı gelmedi değil, olsun 5 sene gıkı çıkmaz herhalde :D

:)

Hem 7 yaşında ona da uygun. Daha ciddi bir şey ise buda var:

:)

Hem 7 yaşında ona da uygun. Daha ciddi bir şey ise buda var:

Şimdi şöyle de bir şey var Philips kulaklık ile ilgili, ses kalitesi büyük ihtimal daha düşük ama garip bir şekilde daha pahalı; Sony almam daha mantıklı geliyor bana, ileriki yıllarda da kullanır hem (o kadar almışız bir zahmet). Öneri için teşekkür ederim :)

Şimdi şöyle de bir şey var Philips kulaklık ile ilgili, ses kalitesi büyük ihtimal daha düşük ama garip bir şekilde daha pahalı; Sony almam daha mantıklı geliyor bana, ileriki yıllarda da kullanır hem (o kadar almışız bir zahmet). Öneri için teşekkür ederim :)

Rica ederimde bu bütçede bu kulaklıklar dışında pek seçenek yok. Bulursun ama indirim kovayalayarak.

Geri
Yukarı