Küçük kardeşim hap yutmuş

• Konuyu başlatan atiw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
Hocam şu an bildiğiniz gibi hastanelerde virüs kaynıyor. Kusturma veya bir şey yedirme gibi bir yöntem var mıdır diye soruyorum. Hastaneye gitmek zaten aklımızda.
Telefon üzerinizden aile hekimini arayın. Bence doktora gidin risk almayın. Allah korusun kötü şeyler olabilir.

Kusturmak bence de en mantıklı çözüm gibi. Dondurma çubuğu gibi bir şeyi genzine biraz sokun zaten devamı gelir. Yediği miktara bağlı olarak risk artıp azalabilir, eğer riskli olduğunu düşüneceğiniz miktarda yemişse bence risk almayın, hastaneye gidin.

Allah korusun risk almayın ve doktora gidin. O yaştaki bebekler için haplar çok zararlı. Organlarına hasar gelme ihtimali var aldığı doza bağlı olarak, virüs falan var diye gitmemezlik yapmayın. Yeterince önlem alırsanız bir sorun olmaz, hastanede de dikkat ederler.

Hocam sanırım 2 ve 5 yaş arası kullanılabilen bir ilaçmış. Kağıdını baştan sona bir defa okudum 6 ve 8 saatte 1 hap alınmak koşuluyla kullanılabilir diyor. Yine de bir doktora götürelim biz.

Hocam sanırım 2 ve 5 yaş arası kullanılabilen bir ilaçmış. Kağıdını baştan sona bir defa okudum 6 ve 8 saatte 1 hap alınmak koşuluyla kullanılabilir diyor. Yine de bir doktora götürelim biz.
Hocam yemiş olması biraz sıkıntı. Onun dışında bir sıkıntısı yok gibi ama en iyi teşhisi hastanede koyarlar, yine de gidin.

Doktora götürün tabii ama bahsedilen "me" (tam ismi yazmak doğru olmaz) ile başlayan yaygın kullanılan bulantı hapı ise muhtemelen bir şey olmayacak, telaşlanmadan gidin hekime.

Yeni konular

Geri
Yukarı