Küçük Oyun İçin Bilgisayar Toplama

Free to Play oyunlarda sıkıntı çıkarmaz. Ama aynı fiyata 2-3 kat performanslı güncel bir ekran kartı almak çok daha mantıklı olacaktır. GT 1030 ile büyük çaplı oyunlarıda oynayabilirsiniz.
Gt 1030 almayı çok isterdim fakat aralarında benim gibi bütçesi düşük biri için fazla bir fark var. Bütçemin üstündeyim.

MSI GeForce GT1030 2G LP OC 2GB GDDR5 64 Bit Ekran Kartı

Ekran kartını yükseltmek için monitörden kısmanıza gerek yok.
E ben çok yanlış görmüşüm fiyatları :D

Gt 1030 almayı çok isterdim fakat aralarında benim gibi bütçesi düşük biri için fazla bir fark var. Bütçemin üstündeyim.

GT 1030 350-380 fiyat aralağında tek fanlı modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.
Ne pahası olursa olsun güç kaynağı ile kasayı ayrı satın alın. Sisteminiz geleceğe dönük ileride +4GB Ram Ryzen işlemci-+Ekran Kartı yükseltmesi yapma şansınız var. Bu yüzden en azindan High Power +80 Plus Bronze 500W güç kaynağı almanızı öneririm. Elinizde varsa eski bir kasa kullanabilirsiniz.

GT 1030 350-380 fiyat aralağında tek fanlı modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.
Ne pahası olursa olsun güç kaynağı ile kasayı ayrı satın alın. Sisteminiz geleceğe dönük ileride +4GB Ram Ryzen işlemci-+Ekran Kartı yükseltmesi yapma şansınız var. Bu yüzden en azindan High Power +80 Plus Bronze 500W güç kaynağı almanızı öneririm. Elinizde varsa eski bir kasa kullanabilirsiniz.
Peki AM4 tabanlı APU sisteme, 4-5 ay içerisinde yükseltmek şartıyla yönelmek ne kadar doğru olur?

Peki AM4 tabanlı APU sisteme, 4-5 ay içerisinde yükseltmek şartıyla yönelmek ne kadar doğru olur?

Yakın zamanda gelecek Ryzen 2200G ile ilgili güzel dedikodular dolaşıyor. GT 1030 gücünde grafik işlemcisi olacağı söyleniyor. Bu işlemciyide bekleyip bir süre APU olarak kullanarak ileride daha güçlü bir harici ekran kartına terfi edebilirsiniz.

Bunun için SilverStone Strider 500W 80 Plus yada High Power 80 Plus Bronze 500W Güç kaynağı almanızı şiddetli tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı