Küçük tornavida seti önerisi

xobavenso

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, böyle telefonu tableti hard diski falan sökmek için küçük tornavidalar gerekiyor ve o tarz tornavidalar yok ben de sadece büyük tornavidalar var ve uymuyor. Böyle küçük/orta boyutta yıldız tornavida küçük/orta boyutta altıgen tornavida küçük/orta boyutta düz tornavida seti önerir misiniz teknolojik aletler için?

Güzelmiş kral bunu buldum laciverti aynısı mı bakarmısın seninkiyle aynıysa bunu alayım renki güzel
Renklere bakarak şu çıkarımı yapabilirim,

bi ara pazardan ucuzundan yuvarlak pakette kalitesiz set almıştım eğiliyordu onlara benziyor. Rengi mat ve iyi duranlar varsa çok iyi olur bunlar eğilmiyor bozulmuyor.

Elimdeki tarif ettiğim gibi mat ve kaliteli olandan. Parlak metal duranlar kötü.

Renklere bakarak şu çıkarımı yapabilirim,

bi ara pazardan ucuzundan yuvarlak pakette kalitesiz set almıştım eğiliyordu onlara benziyor. Rengi mat ve iyi duranlar varsa çok iyi olur bunlar eğilmiyor bozulmuyor.

Elimdeki tarif ettiğim gibi mat ve kaliteli olandan. Parlak metal duranlar kötü.
Sağol kral

Bilgisayarlarda kullanılan tornadivalar özellikle küçük tasarlanmış ben bunu tavsiye ederim.

30 uçlusu alınırsa gayet iyi. Beğendim
51SfbzkrR3L._AC_SL1000_.jpg

Dosya Ekleri

• 51SfbzkrR3L._AC_SL1000_.jpg
    51SfbzkrR3L._AC_SL1000_.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 0

Geri
Yukarı