Küçükken acılan YouTube hesap(lar)ı nasıl kapatılır?

1. YouTube Studio'da oturum açın.
  2. Sol kısımdaki kenar çubuğundan Ayarlar
    4kToTU05MJCZYULcdbQ8HFScPP4QEyJK0vwQaSAS9w=w36-h36.png
    seçin.
  3. Kanal
    ve sonra
    Gelişmiş Ayarlar'ı seçin.
  4. Alt kısımdan YouTube İçeriğini Kaldır düğmesini seçin. İstendiğinde oturum açma bilgilerinizi girin.
  5. İçeriğimi kalıcı olarak silmek istiyorum'u seçin.
  6. Kanalınızı silmek istediğinizi doğrulamak için kutuları seçin.
  7. İçeriğimi sil'i seçin.

Kücüken actıgım YouTube hesaplarını kapatmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Eğer yüzünüz gözüküyorsa ve kanalın ismi sizin gerçek isminiz ise bildiğim kadarıyla kimlik kartınızın fotoğrafıyla itiraz edebilirsiniz.

Onun dışında videoyu buraya atabilirsiniz, herkes çocuk istismarı olarak raporlarsa işe yarayabilir. Bu dediğim yöntemleri deneme şansım olmadı ancak en yüksek ihtimalle sorununuzu çözecek olanlar bunlar.

2. Sol kısımdaki kenar çubuğundan AyarlarEki Görüntüle 1805947 seçin.
  3. Kanal Eki Görüntüle 1805948 Gelişmiş Ayarlar'ı seçin.
  4. Alt kısımdan YouTube İçeriğini Kaldır düğmesini seçin. İstendiğinde oturum açma bilgilerinizi girin.
Küçükken açtığı hesapları kapatmak istemiş. Şuan konu sahibinin o hesaplara erişimi yok, lütfen bir daha ki sefere konunun tamamını okuyun, teşekkürler :)

2. Sol kısımdaki kenar çubuğundan AyarlarEki Görüntüle 1805947 seçin.
  3. Kanal Eki Görüntüle 1805948 Gelişmiş Ayarlar'ı seçin.
Hesaba erişimim yok

Eğer yüzünüz gözüküyorsa ve kanalın ismi sizin gerçek isminiz ise bildiğim kadarıyla kimlik kartınızın fotoğrafıyla itiraz edebilirsiniz.

Onun dışında videoyu buraya atabilirsiniz, herkes çocuk istismarı olarak raporlarsa işe yarayabilir. Bu dediğim yöntemleri deneme şansım olmadı ancak en yüksek ihtimalle sorununuzu çözecek olanlar bunlar.

Küçükken açtığı hesapları kapatmak istemiş. Şu an konu sahibinin o hesaplara erişimi yok, lütfen bir daha ki sefere konunun tamamını okuyun, teşekkürler :)

Söylediğin şeyi yapabilecemi sanmıorum.

Mail atıp beklemekten başka çareniz yok. Kendi hesabınız olduğunu kanıtlarsanız kapatabilirsiniz.
Nereye mail atacağım?

Yerin dibine girdim arkadaşların da dediği gibi mail atmak dışında başka bir çareniz yok.

Bende o şey yok.
Nasıl ya? Aşağıdaki bağlantıdan canlı desteğe bağlanmıyor musun?

Bu maili nereye atıyoz [email protected] falan?

E-Posta ile erişemezsiniz bildiğim kadarıyla. Çoğu şirket E-Posta spamından korunmak için webform kullanıyor. Verdiğim linki kullanmanız lazım.

Geri
Yukarı