Küçükken açtığım YouTube kanalını nasıl kapatabilirim?

Bu yüzden yaş kısıtlaması gerekiyor bu işlere. Foruma fotoğraf atanlara da bunu demek istemiştim o gün. İleride pişman olacağınız şeyler yapıyorsunuz ama farkında olamıyorsunuz.

İhtar çekme işe yarar mı bilmiyorum. Yapabiliyorsak şikayet yağdıralım ve kapatalım kanalı. Yardımcı olmaya çalışırım en azından o konuda.

@225491 YouTube kendi sitesini bilmiyor, olanlardan haberi yok ve enayi o zaman size göre. Resmen işi zora sürdünüz. Şimdi o kanalı kapatıp, yerine sahte kanal ile yerleşmek istediğinizi düşünecekler. Büyük hata.
Aynen Öyle Küçükken yapılan saçmalıklar kötü oluyor

Kim küçükken yaptığı saçmalıklara büyüyünce utanç duymadı ki? Bunun için illa YouTube gerekmiyor...

YouTube kanalını "bu kişi benim sahte hesabımı açmış" gibi bir seçenek olması lazım. Bu seçeneği seçersen bir kaç güne kapanır.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Video 7 yıl öncesine ait. O zamanlar annemin herhangi bir e-postası ile giriş yapıp atmışım. Ne e-posta biliniyor ne şifre. Kaldı öyle. Çocukluk hevesiyle yapılıyor o zamanlar fakat ilerde manzara kötü oluyor. Elimden gelse silmek isterim.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Video 7 yıl öncesine ait. O zamanlar annemin herhangi bir e-postası ile giriş yapıp atmışım. Ne e-posta biliniyor ne şifre. Kaldı öyle. Çocukluk hevesiyle yapılıyor o zamanlar fakat ilerde manzara kötü oluyor. Elimden gelse silmek isterim.
Aynen Öyle ben şey için atmıştım böyle atarım insanlar izler küçük miktarda paralar birikir çekerim diye 😂

Sürekli şikayet etmek ile çözülebilir belki. Ama yaptığınız yanlış. YouTube'da taklit etme o kadar basit işlenmiyor. Instagram'da oluyor ancak YouTube'da değil. Keşke yapmasaydınız. Eğer utanılacak bir durum yoksa buraya kanal linkini bırakırsanız biz de şikayet edip yardımcı olabiliriz. Dediğim gibi, size kalmış. Sorunu çözebilirsek linki kaldırırsınız. Olabilir bence.

İyi ki küçükken YouTube gibi platformlara pek ilgili değildim. Şu an bile ulaşamadığım bir Twitter hesabım var. Utanç verici bir profil fotoğrafım var. Kaldıramıyorum da. İleride forumlarda kendini paylaşanlar, YouTube'da saçma videolar çeken çocuk/gençler ileride pişman olabilir.

YouTube'nin politakalarını okudum ve 4-5 hesaptan kimliğime bürünmüş benim çektiğim videolara sızıp kanala yüklediğini belirttiğim zaman yüksek ihtimalle kapanacaktır hepinize teşekkür ederim sizde böyle hatalara düşmeyin çok kötü bir duygu.
Evet Arkadaşlar forma yeniden döndüm kanalı sildiremedim önerileriniz varmı ?

Son düzenleme:
Abilerim, kardeşlerim benim 4-5 yıl önce açtığım salak salak videolar çektiğim bir YouTube kanalım var ve bu YouTube kanalına erişemiyorum giremiyorum haliyle kanaldaki videolar öyle kaldı, arkadaşlarım gördü. Benim ile dalga geçiyorlar bu YouTube hesabına erişmeden kapatmak için yönteminiz var mı?
Bak dostum dediklerimi iyi dinle.

Şimdi bu linkteki forma giriyorsun ardından adını soyadını yazıyorsun sonra şöyle bir bölüm çıkacak [Lütfen iddia konusu içeriğin ihlal ettiği ilgili yasa metnini yazın veya hak talebinize dayanak oluşturduğuna inandığınız hukuk alanını belirtin ] şimdi buradaki bölüme TCK madde 134'ü yani özel hayatın gizliliği ihlali suçunu giriyorsun şöyle bir metin girmen gerek. [TCK madde 134’de düzenlenen bu suça göre,

(1) Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi halinde, verilecek ceza bir kat artırılır.

(2) Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. İfşa edilen bu verilerin basın ve yayın yoluyla yayınlanması halinde de aynı cezaya hükmolunur.]
Bu metni o kısma kopyala yapıştır yapıyorsun ardından sonraki bölümde yasa metninin yazıldığı sitenin linkini isteyecek [https://barandogan-av-tr.cdn.ampproject.org/v/s/barandogan.av.tr/blog/ceza-hukuku/ozel-hayatin-gizliligini-ihlal-sucu.html?amp_gsa=1&amp_js_v] bu linki kopyala yapıştır yapıyorsun ve sonraki bölümleride kendin hallediyorsun.

Bende de aynı sorun vardı bu sayede çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı