Küçükken açtığım Twitter hesabıma giremiyorum/silemiyorum

PowerfulMan

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar çok küçük yaşlarda bir Twitter hesabı açmışım ve bu az önce karşıma geldi. Hesaba ait şifreyi bilmiyorum. Unuttum yazısına tıklayınca ise e-postaya onay kodu gönderecek ama o e-posta adresinin de şifresini haliyle bimiyorum üstelik o hesap tamamen şifresi sıfırlanamıyor. Twitter'a sorunu açıklayın şeklinde bölüm açıldı orada da anlattım 1 dakika sonra otomatik olan gelen cevapta ise e-posta adresleri uyuşmuyor diye devam etmedi. Ne yapacağım bu konuda çok canımı sıktı.

Elon Musk 28 dakika önce açıklama yaptı. Sanki sizi duymuş gibi. 😬 Yıllardır giriş yapmayan & tweet atmayan eski hesaplar silinecekmiş. Ayrıca bu sayede 1.5 milyar hesap adı tekrar kullanılabilir olacakmış. Yani isterseniz hesabınız kendiliğinden silindiğinde sıfırdan üye olarak eski adınızı da alabileceksiniz. Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Elon Musk 28 dakika önce açıklama yaptı. Sanki sizi duymuş gibi. 😬 Yıllardır giriş yapmayan & tweet atmayan eski hesaplar silinecekmiş. Ayrıca bu sayede 1.5 milyar hesap adı tekrar kullanılabilir olacakmış. Yani isterseniz hesabınız kendiliğinden silindiğinde sıfırdan üye olarak eski adınızı da alabileceksiniz. Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok iyi denk gelmiş gerçekten.

İşte bu yüzden Elon Musk.

Yeni konular

Geri
Yukarı