YouTube kanalını nasıl büyültebiliriz?

bhdrzlr

Picopat
Katılım
10 Eylül 2020
Mesajlar
433
Yer
Dünya
Bilgisayara, odama, kendime internetten bir şeyler almak için YouTube'a videolar atıyorum, yaşım daha 14 bir yerde çalışmam, çalışamam. YouTube'tan para kazanmam için gerekli kriterler var görüntülenme sayısı, abone gibi: Bu kriterleri hızlı şekilde nasıl tamamlarım? Tamamlarsam parayı ininal ile kazanabilir miyim?
 

Pluxy01

Hectopat
Katılım
11 Kasım 2016
Mesajlar
953
Çözümler
9
Yer
Führerbunker
İçerik üretirken kendine şu soruyu sor: "Ben olsam bu videoları izler miyim?" Kendine özgü içerikler yap alışılmışın dışında şeyler üret. Zaten bu sayede zamanla büyürsün.
 

T.momentum61

Picopat
Katılım
31 Ocak 2021
Mesajlar
104
Yer
Taşkent Siti
Kendini sevdirmeyi başarırsan gelişebilirsin. Ayrıca özgün içerik çek ve YouTube'dan hikaye at. İnşallah gelişmeyi başarırsın.
 

YusufK32

Femtopat
Katılım
17 Ağustos 2020
Mesajlar
97
YouTube'dan para kazanmanız için YouTube'a para harcamanız gerek. Arka plan, ışıklandırmalar mikrofon gibi önemli şeyleri göz önünde bulundur. Yatırım yapmadan para kazanmanız çok zor. Reklam ve ekipmansız bu işlere girmek zor.
 

Kapkaba

Centipat
Katılım
8 Nisan 2020
Mesajlar
665
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
Ankara
YouTube Türkiye'de olmayan içerikler üret. İnsanlar şaşırsın. Birisi YouTube kanalı açtığı zaman çoğunlukla oyun videoları çekiyor ama oyun videolarının devri bitti artık.
 

kemallllk

Femtopat
Katılım
10 Eylül 2020
Mesajlar
82
Eskiden ne güzeldi. Kanal açardın ve daha ilk video atışında video ne kadar kötü olursa olsun en az 10 20 bin izlenirdi. Şimdi youtube düzenli olarak sürekli video atmanı istiyor, kanalın izleyicilerin videoda kalma süresini önemsiyor izleyiciler videoda uzun süre kalmıyorsa videolarını asla önermiyor. Kanalın oturması diye bir şey var ve bu cidden uzun bir süreç.
 
Yukarı