Küfrü nasıl bırakabilirim?

Ne yaparsan yap ne küfrün seni ne de senin küfrü bırakasın yok. Küfür günah olan bir rahatlama biçimidir. Ben Online oyun bırakınca küfrü bıraktım. Fakat bazen sinirlenince içimden sövüyorum.

Genelde küfürü doğru düzgün Türkçe konuşamayanlar ediyor. Söylenecek sözcük bulamayınca direkt küfüre kayıyorsun.
Diksiyonum falan gayet düzgün bence. Zaten normal hayatımda etmiyorum sadece oyunlar için geçerli bu durum. Hayliyle biri durduk yere ailevi değerler küfür ederse durumu nasıl izah edebilirim karşımdakine?
Direk mutele bir de küfür edeni ahlaksız oyun içi davranışlarından ötürü raporla.
Bende bunu yapmak istiyorum fakat tepemin tası atıyor direk kendime hakim olamıyorum. 3 kere sohbet banı yedim bu yüzden. Bende istemiyorum böyle olmasını.

Diksiyonum falan gayet düzgün bence. Zaten normal hayatımda etmiyorum sadece oyunlar için geçerli bu durum. Hayliyle biri durduk yere ailevi değerler küfür ederse durumu nasıl izah edebilirim karşımdakine?
Öyle durduk yere küfür eden birisine izah etmeyi aklından bile geçirme çünkü anlamaz. Sustur geç. Normal hayatında da etmiyorsan çok da zararı yok bence. Ediyorsan da oyunlarda belirli bir dozu geçmesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka bir tarafa başta susturun. Sonra her küfür yerine oyunda bir şarjör havaya boşaltın.

Bende bunu yapmak istiyorum fakat tepemin tası atıyor direk kendime hakim olamıyorum. 3 kere sohbet banı yedim bu yüzden. Bende istemiyorum böyle olmasını.
Karşıdakine sakin ve kibar cevap vererek ondan küfür etmemesini rica et ilk başta daha çok söver sonra bi yumuşar ilginç ama etkili bir teknik adamın mentaline sızıyorsunuz ben genellikle bunu uyguluyorum.
Hatta bu tekniği uyguladığım o tiplerden biri şuan prem beraber oynuyoruz hep :)
İlginçtir yanımda küfür etmeye utanıyor normalde ana bacı yardıran adam.

Karşıdakine sakin ve kibar cevap vererek ondan küfür etmemesini rica et ilk başta daha çok söver sonra bi yumuşar ilginç ama etkili bir teknik adamın mentaline sızıyorsunuz ben genellikle bunu uyguluyorum.
Hatta bu tekniği uyguladığım o tiplerden biri şuan prem beraber oynuyoruz hep :)
İlginçtir yanımda küfür etmeye utanıyor normalde ana bacı yardıran adam.
Bu da güzel teknikmiş. 😀

Geri
Yukarı